Živé vysílání ČT4 Sport sledujte zdarma na internetu

Doma už nepotřebujete mít televizi a platit otravné poplatky za vysílání. Oblíbené pořady lze snadno najít na stránkách internetových televizí, jejichž sledování je ve většině případů zcela bez poplatků. Jestliže se své televize nemíníte vzdát, online vysílání může být v každém případě užitečným doplňkem poskytujícím vám informace ve chvílích, kdy jste mimo domov, máte chvilku v práci, zrovna pracujete mimo ČR nebo jste na dovolené za hranicemi. V těchto případech Českou televizi nenaladíte, proto neváhejte a využijte svého internetového připojení. Pusťte si internetovou stanici!

Televize v PC nebo mobilu

Svět moderních technologií umožňuje sledovat zápasy v reálném čase na počítači doma, v práci, dokonce i v mobilu. Věděli jste, že v některých místech Evropy se běžně připojíte k internetu i na samotě u lesa? Například v Německu a Finsku. Oblíbené sportovní utkání brzy budete moci pohodlně pozorovat úplně všude. Vzhledem k rychlému vývoji chytrých telefonů už si máte možnost pouštět oblíbenou „telku“ při cestě do práce, o přestávkách ve škole a kdekoliv jinde. Už navíc nemusíte být jen pouhými pozorovateli, své zážitky ze sledování můžete sdílet s přáteli a s ostatními diváky, komentovat a fandit. „Nalaďte“ internetovou ČT4 a staňte se aktivním fanouškem odkudkoliv!

Kde sledovat online ČT 4 Sport?

Oblíbený pořad ČT4 online uvidíte na oficiálním webu ČT. Google pak nabízí mobilní aplikaci pro Android, prostřednictvím které se k programu také snadno dostanete. Apple umožňuje ČcT4 Sport sledovat prostřednictvím aplikací pro iPady. Archiv důležitých zápasů, jež vysílala ČT4, najdete i na neoficiálních webech internetových televizí. Živě a online lze spustit některá důležitá utkání také na jiných kanálech České televize. Jestliže však nedáte dopustit na oblíbenou ČT4 Sport, i tu spustíte zcela zdarma na neoficiálním serveru, který vám navíc umožní přístup i k dalším českým a zahraničním televizím. Jediným nedostatkem je omezení v hlavních vysílacích časech (to ale platí i pro oficiální web). Informace ze sportovních zpráv však najdete i v tištěné formě volně na internetu, ničím se tedy neochudíte. Nepropásněte důležité utkání a vyzkoušejte online televizi ještě dnes!

1 Komentář

Napište komentář