Nebankovní půjčky pro podnikatele snadno a rychle

Rozjíždíte podnikání a potřebujete si půjčit peníze? Podnikáte už několik let, všechno šlape, ale najednou se objeví problém s neproplacenými fakturami? Chcete využít půjčku na nákup nového vybavení pro firmu, které zoufale potřebujete, ale peníze budete mít až na konci měsíce? Pro nenadálé situace se vyplatí zařídit si krátkodobou půjčku. Větší výdaje může pokrýt úvěr dlouhodobějšího rázu. Jak na to?

Nebankovní podnikatelské půjčky

Proč volit nebankovní instituci? Nejvíce její výhody oceníte, když na peníze spěcháte. Obejdete se bez dlouhého papírování a nemusíte si projít nejistým schvalovacím procesem zahrnujícím dokazování vašeho zisku, uvádění podnikatelského záměru a návštěvu pobočky. To může zabrat i několik dní. S nebankovní společností toto všechno odpadá, vystačíte si s minimem dokladů a peníze budete mít na účtě od schválení do 24 hodin. Pokud navíc zvolíte pouze menší částku a půjčíte si krátkodobě, budete mít tento závazek brzy z krku a úroky nenaskáčou tak vysoko. Podnikatelskou půjčku si však lze opatřit až na dobu 48 měsíců a splácet po menších částkách, jestliže si zažádáte o větší sumu. Zodpovědnost leží na vašich bedrech.
business-1477601_1280

Kolik si smíte půjčit?

Solidní nebankovní společnost vám může půjčit až 200 000 Kč k pokrytí nezbytných nákladů na podnikání. Někde dostanete i víc, ale je potřeba se přitom dívat na výši úroků a RPSN, jež mohou dosahovat astronomických čísel. Nebankovní úvěry pro podnikatele dostanete snadno s doložením několika málo dokladů. Většinou se jedná pouze o občanský průkaz, potvrzení o podnikání a daňové přiznání. Některé společnosti nabízí za řádné splácení různé výhody, jako jsou vrácení určité sumy peněz jako bonus a věrnostní program pro osvědčené klienty. Možná se vám do začátku podnikání bude spíše hodit osobní půjčka do 166 000 Kč od společnosti PROFI CREDIT, u té totiž nemusíte dokládat, že minimálně půl roku již podnikáte. Pro začínající podnikatele skvělá volba!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář