Pražské kanceláře vám zajistí profesionálové

Realitní trh se mění. Zatímco ta jeho část, která souvisí s hledáním soukromého bydlení, se spíše emancipuje a osamostatňuje od služeb realitních kanceláří, zcela naopak tomu je u realitního trhu zaměřeného na firmy. Hledání podnikatelských prostor, ať už jde o klasické kanceláře, virtuální či zařízené kanceláře, nebo o obchodní prostory, nechávají dnes už i malé firmy na profesionálech. Vyznat se totiž v realitní džungli není vůbec snadné a specializované firmy, jako je Prague Offices Solutions s.r.o., vám ušetří čas, peníze i problémy, které se často objeví, pokud se při výběru nových podnikatelských prostor nemáte možnost poradit s profesionály.

vybavena-kancelar-praha1

Hlavní činností společnosti Prague Offices Solutions s.r.o. je pronájem kanceláří Praha. Základní nabídku vám snadno představí mapa kanceláří, kterou vám je firma schopna zajistit. Tím ale samozřejmě možnosti nekončí a najít pro vás firma dokáže i naprosto specifické prostory v jiných lokalitách a s jinými dispozicemi. To třeba v případě, že hledáte obchodní prostory – obchod nebo showroom.

Profesionální realitní služby nejen pro velké firmy

Říkáte si, že jste malá firma na to, abyste využili takto profesionální služby, a že jde spíše o komfort pro nadnárodní korporace? Možná vás překvapí, že z klientského portfolia Prague Offices Solutions s.r.o. je až 80 % malých a středních českých firem. Jen zbylých 20 % pak tvoří firmy, které do České republiky expandují ze zahraničí.

vybavena-kancelar-praha

Realitní služby nejsou jen o nalezení kanceláří

Prague Offices Solutions s.r.o. nabízí kompletní realitní služby, pokud jde o kancelářské a obchodní prostory, včetně zajištění případných kvalitních konferenčních prostor (Konferenční centrum na Praze 1). Současně zprostředkuje stěhování kanceláří, jejich vybavení kancelářským nábytkem i různé finanční služby pro firmy. Tam patří například pojištění vybavení firmy, pojištění odpovědnosti i zaměstnanců.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář