Romantické pobyty pro dva

Zažijte s vaším partnerem nebo partnerkou neopakovatelné a láskyplné chvíle na romantickém pobytu pro dva. Užijte si sami sebe a nenechte se ničím rušit. Darujte své drahé polovičce například originální dárek v podobě romantického víkendu!

Tip na víkend v romantickém hotelu

Romantika v hotelu Aurum 
Čeká ochotný personál, který vám připraví nezapomenutelný víkend. V balíčku Romantika pro dva naleznete vše, co se k romantickému pobytu sluší a patří. Vyzkoušejte si romantické pobyty pro dva na vlastní kůži a uvidíte, že si ho doslova zamilujete!

Využijte romantický balíček! 
Při příjezdu vás čeká v lobby baru Welcome drink a na pokoji poté lahev šampaňského. Tím to však nekončí! Svůj den zahájíte snídaní ve formě švédských stolů a v ceně na vás také čeká romantická večeře při svíčkách s lahví moravského vína výborné kvality. Navštívíte také balneo centrum, kde jsme pro vás připravili jednu z vybraných procedur zdarma.

Neopakovatelný víkend
Dále je vám k dispozici hodinová návštěva sauny a posledním překvapením je káva nebo čaj s dezertem, který si vychutnáte v  restauraci nebo přímo ve vašem pokoji. Dopřejte si nerušené a nezapomenutelné chvíle s vaším protějškem! Dopřejte si romantický pobyt pro dva!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář