Do Schladmingu za sněhem

Rádi byste na dovolenou za sněhem, ale nevíte kam? Oblast Schladming v rakouských Alpách je tím pravým řešením pro Vás, Vaši rodinu a milovníky zimních sportů.

V oblasti lyžování Schladming se nachází oceněné běžecké tratě všech stupňů obtížnosti, kde se amatéři i profesionálové mohou těšit na výborně upravené tratě. Většina penzionů je umístěno v horní oblasti lyžování Schladming.

Schladming se může pyšnit s typickými zimními krajinami, perfektně upravenými sjezdovkami a tratěmi, díky využívání nejmodernější techniky na úpravu sněhu.

Fanoušci alternativních zimních sportů, jako je běh na lyžích a sněžnicích, se také mohou těšit na snadný přístup k těmto činnostem. Oblast lyžování Schladming obsahuje půjčovny sněžnic pro hosty a dalšího vybavení pro zimní radovánky. Pokud jste rodina s malými dětmi, neváhejte a jeďte s nimi.

Ve Schladmingu jsou školy lyžování pro nejmenší se zábavními parky pro bezpečné lyžování, s kvalifikovanými instruktory, kteří se o Vaše děti postarají a naučí je správné techniky lyžování.

Ubytování ve Schladmingu

Ubytování Schladming Vám zajistí příjemné útočiště k odpočinku po náročném lyžování. V těsné blízkosti Schladmingu se nad regionem tyčí ledovec Dachstein, který je pověstný svou trvanlivostí sněhu a možnosti neskutečného zážitku. Neváhejte a přijeďte si zalyžovat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář