Výkup vozů v Praze ještě dnes

Stojí vám na zahradě nepojízdné auto? Potřebujete prodat staré auto, protože jste si pořídili nový vůz? Chcete se zbavit starého firemního vozidla? Nevíte, komu prodat nákladní auto? Ve všech těchto případech stačí kontaktovat firmu Zahotové.

Zahotové nabízí vykupování nákladních vozidel, osobních automobilů, užitkových strojů a prakticky všech vozů. Podmínkou je, aby mělo vozidlo čtyři kola. Jedině tak si může společnost zajistit jeho odvoz. Ano, vy nic neřešíte, zástupce firmy si pro vozidlo dojede až k vám domů a na vlastní náklady ho odveze.

Větší rychlost výkupu jste ještě nezažili

Zahotové má celý proces výkupu vyladěný do posledního detailu. První kontakt proběhne na dálku online. Vyplníte webový formulář, kde uvedete veškeré informace o vašem vozidle, a obratem vám přijde cenová nabídka. Pokud s ní budete souhlasit, dohodnete si termín osobního setkání. Zástupce společnosti za vámi dorazí kamkoliv po republice, přičemž výkup vozů v Praze probíhá opravdu expresní rychlostí. Vůz můžete mít prodaný ještě dneska.

Co všechno potřebujete?

Při osobním setkání technik prohlédne vozidlo a případně mírně upraví cenu. Záleží na tom, jak dobře jste popsali stav vozidla ve webovém formuláři. Připravte si průkaz totožnosti, případně plnou moc majitele vozu s ověřeným podpisem, průkaz o evidenční kontrole, malý a velký technický průkaz.

Proces je maximálně jednoduchý a množství požadovaných dokumentů opravdu minimální. Nemusíte ukazovat druhý doklad totožnosti, od právnických osob není vyžadován výpis z obchodního rejstříku firem.

Peníze ihned na ruku

Přímo na místě podepíšete smlouvu a tím pro vás celá záležitost končí, protože zástupce firmy si vůz odveze na vlastní náklady. Jak napovídá název společnosti Zahotové, peníze za svůj vůz dostanete přímo v hotovosti na ruku. Snadnější už to být nemůže.