Vydejme se do světa s dobrým pojištěním

Léto je v plném proudu a dovolené doslova klepou na dveře. Nevyrážíme už jen na krátké výlety do blízkých končin, ale především za krásami cizích zemí. Láká nás moře, vzdálené ostrovy i závratné výšky hor. Chceme toho hodně vidět, hodně zažít, zapomenout na všední starosti a povinnosti a nechat se unášet do vysněných dálek. Někdo sbalí to nejnutnější a hodlá se spolehnout sám na sebe, jiný si chce užít dovolenou s veškerým komfortem. Co by nám ale mezi cestovatelskými věcmi rozhodně nemělo chybět, je cestovní pojištění.

Jak se dobře pojistit

Když vybíráme cestovní pojištění, měli bychom vzít v úvahu, s jakými možnými riziky se můžeme na cestách setkat. Nikdo z nás ale nemá tolik zkušeností, aby dokázal všechno vystihnout. Pokud se poradíme s odborníky, nemělo by nás nic překvapit. Jednou z komplexních nabídek je cestovní pojištění do světa, které řeší všechna základní rizika na individuálních cestách do zahraničí.

Výhody pojištění do světa

Union pojišťovna své cestovní pojištění nastavila tak, abyste mohli s klidem trávit v zahraničí nejen svou dovolenou, ale také služební cestu či studijní pobyt. Garantuje hrazení léčebných výloh bez limitu, zároveň umožňuje připojištění sportů, které chcete provozovat, nebo manuálních prací. Zimní sporty si nyní pojistíte bez příplatku. Pojištění do světa nabízí výhodnější sazby pro pojištění pro děti nebo celé rodiny, samozřejmostí je asistenční služba, jež je klientům k dispozici 7 dní v týdnu po 24 hodin denně. Rodiny cestující se svými domácími mazlíčky jistě přivítají možnost pojištění svých zvířecích přátel na cestách do zahraničí. A když už u Vás doma nikdo nehlídá – cestovní pojištění může připojistit vaši domácnost pro dobu vaší nepřítomnosti.

Jak sjednat cestovní pojištění?

Ať už se chystáte na Slovensko, chcete cestovat po Evropě nebo vyrážíte do mimoevropských destinací, nejrychlejší a nejjednodušší možností je sjednání pojištění do světa online na stránkách Union pojišťovny. Touto formou také můžete získat nejvýhodnější cenu pojištění. Když máme dobře sbaleno a o krytí rizik se nemusíme bát, cestování je mnohem příjemnější.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář