Kvalitní tisk – tradice dobrého řemesla

Možná si ani neuvědomujeme, kolik věcí, které nás provázejí běžným životem, muselo projít tiskárnou. A tiskárna, to není jen ta divná krabice, ze které vylézají dokumenty. Tiskárna znamená především řemeslo. Abychom dostali svoje vizitky, diplomku, plakát nebo dokonce knihu v té podobě a kvalitě, jak si představujeme, je třeba najít takovou tiskárnu, kde dělají svou práci poctivě.

Hledejme tradici

Tam, kde se sází na dobře odvedenou práci, můžou lidé pracovat s nasazením a na jejich výsledcích je to znát. Tiskárna České Budějovice právě tímto způsobem rozvíjí svou tradici.

Firma vznikla v roce 1927 ve Dvoře Králové nad Labem a v té době nesla jméno svých zakladatelů – Ježek a Karmášek. Zde pod názvem Litografie a kamenotiskárna Ježek a Karmášek fungovala až do roku 1948, kdy byla vyhláškou ministra informací znárodněna a zapojena do grafického průmyslu. Podle kroniky města Dvůr Králové nad Labem byla v roce 1951 zlikvidována.

V roce 1990 byla tiskárna jako součást reklamní agentury Karmášek obnovena v Českých Budějovicích pod názvem PRINTOO a navázala na svou letos již devadesátiletou historii.

Moderní současnost tisk České Budějovice

Tiskové centrum PRINTOO najdeme v blízkosti centra Českých Budějovic. Aby mohlo splnit nároky, které vyžaduje dnešní způsob grafické práce, je vybaveno digitální tiskárnou Konica Minolta, čtyřbarevným ofsetovým strojem Heidelberg formátu B2 a konečně pro velkoformátový tisk plotrem Canon. Tyto stroje jsou schopné vytisknout téměř cokoli, od vizitky přes reklamní letáky až po fotoobrazy ve velkých formátech na kvalitních fotopapírech.

Samozřejmostí jsou dokončovací práce jako kompletace, skládání a ořez tiskovin, různé druhy vazby  nebo laminace.

Něco navíc

Tiskárna nabízí také zázemí špičkově vybaveného grafického studia a fotoateliéru. Zde vznikají návrhy pro katalogy, loga, letáky i knihy, rovněž webové prezentace a mnoho dalšího. Fotoateliér pak vytváří klasické i digitální fotografie v interiéru i exteriéru, doménou je reklamní a produktová fotografie, zajistí však i fotografické reportáže a potréty.

Tam, kde si váží své tradice a dlouhé historie, najdeme i snahu co nejlépe splnit nároky klienta. Tiskárna PRINTOO takovou firmou určitě je.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář