Dopravní kužely jsou dobrý pomocník

Ochranné pomůcky, příslušenství k autu a k silničnímu provozu, lze dnes bez problémů nakoupit vvšemožně zaměřených eshopech. Často v těchto eshopech nakupují I spotřebitelé, kteří s tímto segmentem trhu nemají téměř nic společného. Jeden ze zajímavých produktů, který nakupují i “nemotoristé” jsou dopravní kužely. Téměř každý z nás má dopravní kužel spojený s nepříjemným omezením na silnici, většinou se jedná o všelijaké opravy, objíždky, nepříjemná omezení nebo něco podobného, co člověka spíše zdržuje.

Dopravní kužely lze použít i na jíných místech než jsou silnice pro motorová vozidla. Velice čsto se tyto kužely používají na dětských hřištích, kde se nejen děti učí základní pravidla silničního provozu. Slouží zde k simulaci reálného provozu na silnici a k vysvětlení některých pravidel silničního provozu.

Další velkou skupinou, která používá plastové dopravní kužely jsou cyklisté a in-line bruslaři. Z menších dopravních kuželů lze poskládat slalomářskou trať nebo vyznačit místa, kudy nemá trť pro bruslaře vézt. Pro tyto účely se používají speciální dopravní kužely, kteríé jsou podstatně menší než kužely, které se používají v silničním provozu.

Dopravní kužely jako pomocník na cestách

V připadě nečekané nehody nebo závady na autě lze dopravní kužely požít jako výstrahu pro ostatní řidiče. Instalují se často při poruchách motoru nebo při rozbití čelního skla. Obzvláště pokud čekáte na odtah automobilu do nejbližšího autoskloservisu je dobré vymezit prostor právě dopravními kužely.

Vhodné dopravní kužely lze objednat v jakémkoli eshopu, který tento sortiment prodává. Zboži – a dopravní kužely nevyjímaje – lze poslat na dobírku nebo některou z kurýrních služeb.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář