Světelná reklama: Nenechte svůj podnik zaniknout ve tmě

Když jedete nočním městem, nejčastěji se kromě směrových tabulí budete logicky orientovat podle osvětlených ploch. Právě na tuto skutečnost vsázejí mnozí majitele nejrůznějších podniků a soukromých firem. Mohou tak maximálně využít nedílnou součást svého marketingu, jíž je světelná reklama. Disponují jí jak noční podniky, tak supermarkety, čerpací stanice a mnohé jiné soukromé firmy. Moderní LED světelná reklama je zkrátka na očích a lidé si jí všimnou.

Nepřehlédnutelné světelné panely

Hotel či supermarket, který je otevřený prakticky nonstop, se bez světelného panelu upozorňujícího na jeho existenci nemůže obejít. Řidiči vozidel by si zkrátka takovéhoto podniku nemohli všimnout. Moderní světelná reklama navíc nemusí být nijak fádní. Naopak, některé známé motivy dokážou zaujmout již na první pohled. Bez problémů vydrží na svém místě několik let. A údržba? Prakticky nulová. Ano, čas od času je zapotřebí celý panel vyčistit prostřednictvím vody a nějakého saponátu. Náklady na takovéto čištění jsou ovšem minimální.

Typy světelné reklamy

Pokud za světelnou reklamu považujete pouze osvětlené logo některé firmy, pak jste na omylu. Existuje totiž spousta typů. Jen namátkou bychom mohli jmenovat třeba:

– intarzie,

– pylony,

– světelné totemy,

– 3D provedení log a nápisů,

– LED panely,

– reklamy na zastávkách MHD.

V každém případě je třeba se především při realizaci světelné reklamy spolehnout na profesionály. Naším tipem je společnost Elektro Drapač.

Specialista na světelnou reklamu

Zmiňovaná firma nabízí světelnou reklamu všeho druhu. Na trhu působí již 27 let a má za sebou obrovské množství úspěšných realizací. Výroba světelné reklamy a její následná montáž podléhají velmi přísným požadavkům na kvalitu. Mezi spokojené zákazníky Elektra Drapač patří například Seznam.cz, Českomoravská stavební společnost, Teplárny Náchod nebo ZOO Praha.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář