Víte, kde poptávat nejlepší laserové řezací stroje a jiné technologie na zpracování plechů?

Společnosti, které se zaměřují na výrobu ve strojírenství, se zpravidla neobejdou bez kvalitních, spolehlivých a výkonných strojů, technologií, bez nichž by produkce tak, jak ji potřebujeme, nebyla možná. U nás se na technologie z oblasti strojírenské výroby zaměřuje společnost CANMET z Brna, která díky svým třicetiletým zkušenostem přesně ví, co zákazníci očekávají a potřebují. Ale nejen to. Ona dokonale zná i nabídku trhu, ví, kteří výrobci jsou kvalitní, kteří nabízí technologie, s nimiž budou následně firmy při výrobě plně spokojené a dosáhnou výsledků, které daný stroj či technologie slibuje. 

U CANEMT můžete nakoupit nejrůznější stroje, jako třeba laserové řezací stroje a mnohé další. Erudovaně a rádi vám její zaměstnanci poradí, pro který z mnoha se rozhodnout s ohledem právě na vaše individuální potřeby a očekávání.

Nejlepší laserové řezací stroje

I když je na trhu teprve do roku 2006, což je ve srovnání s jinými stejně zaměřenými firmami poměrně krátkou dobu, řadí se polská společnost EAGLE Sp. z o.o. ke špičce na světě. Jejím cílem bylo sestrojit nejrychlejší a výkonově nejsilnější laser na světě, což se jí díky provedeným měřením a testům podařilo. I to je důvod, proč získala obrovský finanční grant od EU v řádech několika milionů EUR. Koupit si můžete např. její laserový řezací stroj eSmart. Jde o ekonomickou volbu pro bezproblémové a snadno použitelné lasery s vynikajícím výkonem a malou zastavěnou plochou.

Vyberte si z bohaté nabídky

Líbit by se vám mohly i tabulové nůžky. Při stříhání s nimi působením vnějších sil dochází k oddělení stříhaného výrobku od základního materiálu. Využijete je u přímého stříhání z mnoha materiálů od minimálních tlouštěk po silné plechy. 

Anebo se podívejte na vysekávací stroje či další v nabídce canmet.eu.