Líbí se vám náramky z křišťálu, tyrkysu a smaragdu? Vybírejte je podle znamení a léčivých účinků!

O výjimečnosti drahokamů nemůže být pochyb, proto je lidé všech generací tolik milují. I kdyby nebyli o jejich magické síle úplně přesvědčeni, zalíbí se jim jejich krásné zbarvení. Právě v letních dnech jsou náramky z přírodních kamenů nejoblíbenější. Držte krok s rytmem moderní doby a vyberte si svého favorita!

Pokud nevíte, pro jaký klenot s drahokamem se rozhodnout, inspirujte se barvičkami, účinky na zdraví, anebo vybírejte podle znamení, v němž jste narodili. Věřte, že ani v jednom případě nešlápnete vedle.

Křišťál je kámen kamenů

O blahodárných vlivech křišťálu nelze pochybovat, a proto ho nejraději nosí jedinci ve znamení Kozoroha, Lva a Vodnáře. Nemyslete si však, že není určen pro všechna znamení. Pyšní se pestrou škálou vlastností, která uspokojí každičké znamení. Křišťálový náramek by si měli koupit lidé, kteří hledají v životě harmonii, intuici, ochranu, rovnováhu a nevyčerpatelnou vitalitu. Rovněž se zbaví onemocnění kůže, problémů se zrakem a trávením.

Tyrkys uhrane barvou i účinky

Pro zrozence v Rybách, Blížencích, Střelce a Vodnáře je jako stvořený tyrkysový náramek. Není divu, tato znamení mají často problémy s duševní rovnováhou, čistotou mysli, nadhledem, nachlazením a hlasivkami. Díky tyrkysu najdou duševní rovnováhu a propojí se s něčím nadpozemským. Najednou vstoupí do jejich života harmonie, intuice, kreativita a nadhled.

Zajistěte si rovnováhu!

Většina lidí nemá vrozenou empatii a intelekt. Díky náramku ze smaragdu si tyto důležité vlastnosti osvojí. Navíc se zlepší i mezilidské vztahy, omezí se bolesti hlavy a deprese. Smaragd je univerzální kámen, a proto není vhodný jen pro znamení Blíženců, Býka, Lva a Raka. Jeho účinky přijdou vhod lidem, kteří mají problémy s láskou, úzkostmi, harmonií života a sobeckostí. Pusťte si do života laskavost, upřímnost a bystrý úsudek!