V Praze jedině boutique hotel!

Že jste v takovém ještě nebyli a chystáte se do Prahy? Tak to boutique hotel v Praze je ta jedině správná volba, protože v takovém vás budou přímo rozmazlovat a pečovat o vás tak, že vaše nohy, unavené z chození městem za všemi krásami a pamětihodnostmi, budou mít večer chuť tancovat!

Kde takový hotel najdeme?

Je to snadné, protože jde o nově zrekonstruovaný hotel Absolutum, pár metrů od stanice metra i vlakového nádraží v Praze Holešovicích.

Svoje auto můžete zaparkovat na hlídaném hotelovém parkovišti, pokud přiletíte letadlem, dopraví vás do hotelu hotelové taxi. Hotel v Holešovicích má výbornou dopravní dostupnost, v Praze vás pak tramvaje nebo metro dopraví kamkoli během pár minut.

Za určitých podmínek hotel nabízí pěti až desetiprocentní slevy, např. při rezervaci přes webové stránky. Proč toho nevyužít? 

Co se dá vidět v okolí hotelu?

Jste milovníci umění a architektury? Pak na vás čeká Národní galerie v Praze, centrum současného umění DOX a další.

Zaměřujete na poznávání přírody? Je tu například ZOO Praha, Botanická zahrada, Planetárium…

Jste sportovci? Zve vás sportovní areál Štvanice, Holešovická jízdárna a stáje… zkrátka je toho nepřeberně.

Že jedete do Prahy na únavou firemní konferenci nebo jiné pracovní setkání? Tak to máte všechno pod jednou střechou, protože vaše akce se jistě uskuteční

v některé z nově a perfektně vybavených konferenčních místností, které hotel pronajímá také pro svatby a jiné rodinné oslavy.

A po tom všem jistě zatoužíte po nějakém hodně příjemném wellness…

Jste na správné adrese! 

Aby ne! Vždyť právě váš boutique hotel v Praze, hotel Absolutum, je ten správný wellness hotel! Ve svém wellness centru vám nabídne relaxaci ve finské sauně, můžete si vybrat ze široké nabídky masáží, využít solární studio s kolagenem, voňavé privátní koupele – kdo by odolal? Po únavě nebude ani stopy!

A to vás ještě čeká pohodlný pokoj s designovou koupelnou a dalším komfortním vybavením!

Všechno jistí Fresh Restaurant Salut s kulinářskými specialitami české i světové kuchyně. Proč nekliknout?

 

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář