Praha královským městem

Chystáte se do Prahy na poznávací pobyt? Potřebujete se ubytovat jen na pár nocí, protože jen projíždíte? Máte v Praze obchodní jednání? Jedete do Prahy na konferenci?

Pro všechny tyto možnosti je zařízen hotel v Karlíně, čtyřhvězdičkový boutique hotel Royal Prague, který vás bude královsky hýčkat. Královské služby tohoto hotelu uspokojí všechny hotelové hosty, pracovníky na služební cestě i jejich obchodní partnery.

Mají služby hotelu tak vysokou úroveň?

To je cílem personálu hotelu, který je ochoten vyhovět veškerým individuálním požadavkům klientů. Příjemné ubytování v elegantních designových pokojích a apartmánech s luxusní koupelnou, které jsou jedinečně vybaveny, to je jeden ze základních prvků, které spokojení klienti oceňují.

Pokoje jsou odhlučněny, klimatizovány, je zde Tv a internet, trezor, lze využít soupravu pro přípravu kávy a čaje. V nabídce jsou i pokoje bezbariérové, které mají v koupelně signalizační systém.

Další služby, které přispějí k tomu, že se v hotelu Royal Prague budete cítit královsky, jsou jedny z nejlepších wellness v Praze.

Hotel má vlastní wellness centrum, kde je sauna, relaxační místnost i prostory s vonnou párou, můžete si vybrat z relaxačních masáží, dopřát si kosmetické ošetření pleti a klasickou či léčebnou manikúru a pedikúru. Pro sportovně založené je k dispozici fitness studio se stroji Technogym.

Další výhody hotelu

Hotel v Praze 8 stojí ve středu Business City a má i další výhody v tom, že je situován přímo strategicky v blízkosti všech pražských památek a Pražského Hradu, na Staroměstské náměstí dojdete pěšky a do samého centra je to jen dvě zastávky metrem.

Recepce je hotelovým klientům k dispozici 24 hodiny denně a ochotně zajistí vstupenky na kulturní i sportovní akce, objedná taxi na letiště nebo kamkoli v Praze, rezervuje vybranou restauraci.

Stylový Lobby bar nabízí příjemné posezení s přáteli i místo pro neformální obchodní jednání.

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář