V létě do Prahy? Ano!!!

V Praze je vždy co prohlížet a obdivovat v kterémkoli ročním období, ať jste zaměřeni na její architekturu, umění, sport nebo techniku. Praha je prostě kouzelná!

Abychom si ji opravdu vychutnali a večer měli ještě chuť vidět „naživo“ své oblíbené herce nebo si chtěli jít zatančit, to je potřeba neponechat náhodě.

Je dobré rezervovat si ubytování v blízkosti míst, která nechceme vynechat a odkud bude blízko do všech směrů.

A nějaký dobrý tip?

Jednou z možností, spokojenými klienty vřele doporučovanou, je hotel v Praze na Florenci, a to Botanique hotel, ideálně situovaný uprostřed Prahy, odkud se pěšky dostanete třeba na Staroměstské náměstí, Karlův most i Pražský Hrad, kousek je to do Hudebního divadla Karlín. Chcete-li na nákupy, je tu blízko nákupní centrum Palladium nebo obchodní dům Kotva. Pár kroků je na zastávku metra, takže doprava kamkoli v Praze je rychlá.

Jaké ubytování tady nabízejí? 

Botanique hotel nabízí všechny typy pokojů včetně možnosti ubytování rodiny s dětmi. V prostorných, klimatizovaných a odhlučněných pokojích s koupelnou mají nejen nové pohodlné postele, ale také všechno komfortní vybavení, jako je například minilednička, Tv, set pro přípravu kávy a čaje, samozřejmostí je internet zdarma. Z balkonu v pokojích ve vyšších patrech oceníte úchvatný výhled na město.

Stravování zajišťuje hotelová restaurace ve stylu bistra a útulný bar, kde se postarají nejen o hotelové hosty, ale také o účastníky konferencí a setkání.

Mají zde vyhovující konferenční místnosti?

Botanique hotel má vyhledávané konferenční prostory Praha, což je několik špičkově vybavených konferenčních místností o kapacitě až 160 osob, které jsou k dispozici pro malé, střední i velké akce. O bezchybné zajištění pronájmu těchto místností i perfektní průběh akcí po stránce organizační a technické se stará specializovaný hotelový tým.

Botanique hotel je zkrátka ideální!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář