Kde sehnat spolehlivé pracovníky na úklid bytů, obchodů a kanceláří?

Sehnat v současné době spolehlivou úklidovou služby je těžší, než by se zdálo. Pokud nechcete zaměstnávat cizojazyčné pracovníky, kteří jsou sice levnější než pracovní síla z tuzemska, ale je problém s jejich legálním zaměstnáváním, musíte se poohlédnout v českých luzích a hájích. Spolehlivých specializovaných úklidových firem je jak šafránu, jak si tedy pomoci?

Úklidová firma v Praze zajistí komplexní služby – správní i čisticí

Úklidová firma v Praze – Lepší úklid – je dlouhodobě stabilní společností, jež má zkušenosti s poklízením velkých skladových prostor, průmyslových hal, kancelářských a administrativních budov, stejně jako bytových jednotek i celých činžovních domů. Nabízí služby jednorázové i pravidelné, můžete si její pracovníky pozvat například na úklid po malování nebo po rekonstrukci domu, stejně jako pozvat její zaměstnance na opakovaný úklid kanceláří, domů, chodeb a chodníků. Péče o zeleň i zimní úklidy sněhu a posypových materiálů jsou samozřejmou součástí portfolia firmy.

Spolehliví a pečliví zaměstnanci jsou základem úspěchu

Pro pečlivý úklid je zapotřebí kvalitní techniky, prověřenou obsluhu těchto zařízení, odpovídající saponáty a čisticí prostředky i pečlivou pracovní sílu. Zaměstnanci firmy jsou spolehliví a důkladní, na jejich práci si nemohou zadavatelé stěžovat, nikdy neproběhly žádné reklamace.

Kvalitní technika nahradí spoustu lidské práce

Spolehlivá a bezporuchová úklidová technika je základem úspěšné a precizní práce. Proto se používají nejmodernější stroje, které z valné většiny nahradí ruční činnost. Malé úklidové stroje – vysavače, parní systémy, wap čističe i průmyslová úklidová zařízení určená k poklízení kanceláří, obchodních prostor, strojové čištění podlah i garáží značek Tennant, Eureka, Nilfisk, Kärcher, Tielbürger, Multicar, Stihl a Mosmatic pomáhají zaměstnancům firmy k dokonale odvedené činnosti. Vozy Peugeot, Škoda, Ford a zahradní technika John Deere, Wisconsin jsou také důležitými pomocníky pro komplexní provedení uklízení.

Odvoz suti, odpadu a výškové práce

Kromě úklidu, správy bytových domů i objektů patřících pod Společenství vlastníků jednotek, poklízení komerčních prostor i celých areálů je firma schopna zajistit rovněž odvoz suti, stavebního odpadu a zeminy nebo veškeré výškové práce. Zajištění komplexních služeb podle individuálních zadání zákazníků je hlavním krédem společnosti Lepší úklid.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář