Kde uspořádat skvělou oslavu?

Chystáte skvělou párty pro přátele? Chcete velkolepě oslavit promoci svého potomka? Plánujete svatbu snů? Pořádáte setkání šéfů na nejvyšší úrovni?

Pak je jasné, že všechno v této akci musí bezchybně klapnout a základem úspěchu bude luxusní prostředí a nejvybranější menu!

Kde pro nás takovou velkou akci zajistí?

Malebná lokalita Malé Strany a blízkost Pražského Hradu – důstojnější rámec oslavy si ani nemůžeme představit. V tomto úžasném prostředí, které cizincům bere dech, je hotel ibis Praha společnosti Accorhotels, jehož schopný personál připraví vše ke spokojenosti klientů.

Mají zde k dispozici prostory konferenčních místností a skvělou restauraci ibis Kitchen. Její šéfkuchař si zakládá na tom, že chuť jídel v jeho restauraci je vždy vynikající a že jsou připravena z těch nejkvalitnějších surovin.

Také ubytování pro vaše hosty v krásných pokojích hotelu bude maximálně pohodlné.

Můžeme si vybrat i jiné místo?

Accorhotels má své destinace po celém světě, stačí rezervace přes internet! Dalším místem, vhodným pro akce velkého typu je Bratislava, hlavní město Slovenské republiky, které se rozkládá na obou březích Dunaje. V historické části města, hned pod Bratislavským hradem, najdete hotel ibis Bratislava Centrum a o pár desítek metrů dál zcela nový hotel Mercure Bratislava Centrum.

Hotely v Bratislavě vám nabídnou krásné prostory pro vaši akci, skvěle připravené speciality slovenské i světové kuchyně a perfektně vybavené pokoje pro ubytování. 

Proč si nezajet rovnou do pohádky? 

Accorhotels nabízí hotely v Dubaji, městě pohádkového bohatství, architektury i úchvatné přírody. Proč si nedopřát nezapomenutelné chvíle v prostředí, které Středoevropan mohl kdysi znát jen z pohádkových příběhů?

Hotel Sofitel Dubai The Palm Luxury nabízí jedinečné kulinářské zážitky z evropských i asijských kuchyní, které si můžete užít i pod korunami palem v plážovém baru nebo mezi bazény. Apartmány hotelu jsou jedinečné.

Hotel Sofitel Dubai The Palm Resort leží na soukromé písečné pláži a jeho čtrnáct restaurací a barů, velkolepý taneční sál i elegantní pokoje a apartmány vás pohádkově uspokojí. Klikněte na Accorhotels!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář