Obohaťte rekreační a sportovní střediska o bowling

Kulečník, šipky, ping-pong, pétanque, hřiště na nohejbal a volejbal, krytý nebo venkovní bazén, to všechno už ve svém rekreačním středisku či hotelu máte. Čím ale obohatit volnočasové prostory pro aktivní hosty, kteří chtějí smysluplně trávit dovolenou a nezahálet? Přemýšleli jste o bowlingové dráze?

Nenákladná investice do volnočasové aktivity

Možná vám přijde bowling jako nákladná investice, ale opak je pravdou. Na tuto zábavu nepotřebujete extra velké prostory ani závratné investiční částky. Záleží na vaší představě, kolik bowlingových drah byste chtěli do patřičných prostor rozmístit a jaký typ stavění kuželek se vám bude hodit, a specializovaná firma se vám postará o výstavbu a rychlé zprovoznění tak, aby ještě tuto sezonu mohli návštěvníci vašeho sportovního, rekreačního či ubytovacího zařízení zažít vzrušující chvíle u stále populárnější aktivity.

Kuželky a bowling s tradicí

Bowling Centrum s.r.o. je firma z Trutnova, která se od 90. let specializovala na stavbu kuželkářských drah a výrobu automatických stavěčů již v roce 1969. Tradice firmy je zárukou spolehlivých a nezávadných systémů bowlingových drah. Výroba bowlingových drah je dnes doménou společnosti. Kuželkářská a bowlingová centra se stavějí na zakázku a vždy dle individuálních přání zákazníků. Máte-li konkrétní představu o typu a rozměrech předpokládaného centra, není nic snazšího než oslovit zaměstnance firmy a za pár týdnů již můžete vy i vaši hosté začít se soutěžením v bowlingu.

Šňůrové stavění pro rekreační účely

Kdo se neorientuje v typech bowlingu a kuželkářských drah, pro toho máme malé vodítko. Bowlingové dráhy mohou být s bezšňůrovou, nebo šňůrovou technologií stavění kuželek. Šňůrový typ stavění je levnější a jednodušší pro obsluhu. Tento druh stavění je výhodný v místech, kde se nepředpokládá pořádání oficiálních soutěží v bowlingu, a je proto vhodný pro rekreační a sportovní zařízení. Další náležitosti jako dráha a scoring systém jsou u obou typů stejné. Zvolit si můžete počet drah. Pro šňůrové stavění kuželek se většinou realizují dvě, případně čtyři bowlingové dráhy.

Bezšňůrová technologie k organizování soutěží a turnajů

Bezšňůrové stavění kuželek využívají sportovní centra, která počítají s vyhlašováním turnajů a pořádáním závodů na mezinárodní úrovni. Tato technologie je výhodná pro bowling i se šesti dráhami. Bezšňůrového stavění se využívá v profesionální sféře, jelikož výsledky a případné rekordy z těchto soutěží se již zaznamenávají do výsledků České bowlingové asociace. Tato technologie je nákladnější na výstavbu i servis bowlingových drah, stejně jako na údržbu. Proto si rozmyslete, pro jaký účel bude bowling ve vašem zařízení sloužit. Zda jen pro rekreaci, anebo pro oficiálně uznávané závody.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář