Usadit se v Praze, to je sen většiny dnešní mladé generace

Žít v české metropoli, využívat všech jejích výhod a nezažít nikdy v životě nudu. Jistě, to rozhodně není žádný nedostupný scénář, hru zvanou život si můžete hrát podle svých pravidel a bydlení v Praze nabízí jednoduše tolik možností, že by byla škoda o něm alespoň nepřemýšlet. Založit rodinu, usadit se a naplánovat si vše od A do Z. Jasně, ne úplně všechny sny vyjdou, ale ten o životě v našem hlavním městě si splnit určitě můžete. Co takhle dát šanci Žižkovu?

Metro i supermarkety jsou v docházkové vzdálenosti

Jaké jsou hlavní výhody, které má projekt Na Vackově? Především, budete žít v blízkosti mnoha zelených ploch, a přesto bude uspokojen každý aspekt občanské vybavenosti. Jinak řečeno, vše, co každý den potřebujete, zůstane na dosah ruky.

Pak už si stačí jen rozvrhnout plán, poslat děti pro malý nákup a odpočinout si, posedět na předzahrádce nebo balkoně – a užívat si života skutečně plnými doušky. Nemusíte nikam daleko a kdyby bylo třeba, metro je opravdu jen pár kroků. S ním se přeci dostanete po celé Praze, takže co víc ještě řešit? Doprava je zajištěna na výbornou díky špičkové síti MHD, svého druhu vlastně jedné z nejlepších na světě.

Pětipokojový byt uspokojí i potřeby větších rodin

Máte doma dvojčata? Nebo už očekáváte narození druhého potomka a chcete najít příhodný byt pro život? Nové byty v Praze na Žižkově vám samozřejmě mohou snadno vyjít vstříc. Byty 4+kk nebo 5+kk jsou pro širší rodinný kruh přeci nezbytné, nikde není psáno, že se musíte tísnit ve dvoupokojovém bytě bez zahrádky – široká nabídka totiž uspokojí potřeby všech druhů zájemců.

S dětmi pak můžete chodit do přírody, zeleň je totiž opravdu jen pár kroků. Třeba proslulý park Židovské pece, jehož rekonstrukce proběhla vlastně poměrně nedávno, působí hodně moderním dojmem. Procházka na čerstvý vzduch, té se prostě nic nevyrovná!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář