Opravdu ještě nemáte virtuální kancelář?

Založení vlastní společnosti může skýtat jistá rizika, která mohou potenciálním zakladatelům dosti zkomplikovat rozhodování, případně je úplně odradit. Například v případě firem, jež provozují své služby výhradně mimo kancelář, je zbytečné zařizovat oficiální prostory, zákon od nich ovšem vyžaduje zápis sídla do obchodního rejstříku. Jak tedy v takových případech založit sídlo firmy odpovídající zákonným podmínkám?

Výhodná a praktická, to je virtuální kancelář

Moderní doba naštěstí nabízí možnosti, které nám dokáží spoustu záležitostí ulehčit, i v případě zařizování sídla společnosti. Nechcete-li utrácet tisíce korun za pronajaté prostory, jen abyste si měli co zapsat do obchodního rejstříku, zkuste využít virtuální kancelář. Jedná se o službu poskytující pronájem adresy pro podnikatele. Virtuální kancelář splňuje podmínky dané zákonem, a navíc vám dokáže ušetřit nemalé částky z vašeho rozpočtu. Například pronájem virtuální kanceláře v Praze se pohybuje ve stovkách korun měsíčně.

Virtuální kancelář nabízí kromě sídla firmy například přeposílání korespondence, služby recepce, obsluhu telefonní linky a v některých případech i pronájem kanceláře pro potřebná jednání. Poskytovatelé virtuálních kanceláří většinou nabízí několik balíčků, tudíž si můžete vybrat služby odpovídající vašim potřebám, nebo si sestavit vlastní balíček. Budete tedy platit jen za to, co opravdu využijete.

Sídlo v centru Prahy

Další výhodou virtuální kanceláře je možnost „usídlit se“ ve velkých městech. Možná se vám to může zdát zbytečné, ale opak je pravdou. Zařídíte-li si virtuální kancelář v Praze, může tato skutečnost přidat vaší firmě na prestiži. Potenciální zákazník se pro využití vašich služeb rozhoduje na základě určitých faktorů, a jedním z nich může být i sídlo.

Virtuální kancelář poskytuje snadné řešení pro sídlo firmy, při jejím zakládání je ovšem nutné zařídit i další potřebné formality. Pokud si nejste jistí, jak správně postupovat, můžete využít služeb, které poskytovatelé virtuálních kanceláří také nabízí, a sice založení s.r.o. Díky konzultacím a rychlé realizaci může vaše společnost vzniknout již během několika dnů.

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, zda je virtuální kancelář pro vás to pravé, o dalších výhodách můžete číst v článku zde.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář