Únorové tipy na jedinečné zážitky

Nezadržitelným krokem se blíží svátek všech zamilovaných a Vy stále nemáte vymyšlený dárek pro Vaši drahou polovičku? Nezoufejte, neboť díky Firmě na zážitky budete mít tento problém vyřešen dříve, než byste řekli švec.

Dech beroucí projížďka tankem

Snad každý muž se rád odpoutá od každodenních starostí a pracovních povinností a dopřeje si nerušenou chvíli na své zájmy. Možná právě ten Váš patří k lidem, kteří si nenechají uniknout žádnou příležitost k prožití netradičních zážitků. Projížďka tankem se může stát milou vzpomínkou na část mládí spojeného s povinnou vojenskou službou. Váš partner tak nebude muset jen nečině z povzdálí obdivovat sílu a výkonnost silných válečných tanků, nýbrž si sám vyzkouší jejich řízení. Neopakovatelné pocity a jedinečné zážitky ho zavalí během projížďky historickým bojovým tankem. Ve vojenském areálu v Benátské Vrutici nedaleko Prahy se můžete projet v modelu T-55. Právě ten se zúčastnil mnoha vojenských konfliktů a to také na území někdejšího ČSSR v roce 1968.

Co společně podniknout na Valentýna?

Na internetovém portále Firmy na zážitky naleznete také celou řadu dalších zajímavých tipů na originální zážitky i dárky pro muže. Sama se o tom může během několika málo minut přesvědčit zde www.firmanazazitky.cz. Pro milovníky adrenalinu jsou zde nachystány chuťovky v podobě hoverboardu, indoor skydivingu nebo třeba střelby z armádních pušek. Pořádnou dávku romantiky společně prožijete během eurovíkendu i úžasného relaxuj v privátním Spa. Nezůstaňte jen tak přihlížet, jak život letí, nýbrž staňte se součástí jeho neopakovatelných okamžiků.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář