Doplňky stravy na podporu imunity a lepší funkci jater

S příchodem jarního počasí se začnou o slovo hlásit také bakterie a viry. Pokud nemáte dostatečně silnou imunitu, postihne vás přinejmenším nachlazení, a proto je nejvyšší čas na podporu imunitního systému jako takového. Samozřejmě velice důležitý je přísun čerstvého ovoce a zeleniny, ovšem existují ještě i přípravky založené na čistě přírodní bázi, které přispívají ke správné funkci imunitního systému i dalších orgánů v těle. V následujících řádcích vám několik doplňků stravy představíme.

Graviola Plus

Velice oblíbeným přípravkem je Graviola Plus, která obsahuje, jak už samotný název napovídá, graviolu. Jedná se o stálezelený keř, respektive strom, který se prvotně objevil na Antilských ostrovech, nicméně v současné době se pěstuje v tropických oblastech po celém světě. Plody gravioly jsou proslulé především vysokou nutriční hodnotou.

Dále přípravek Graviola Plus obsahuje vitamín C a zinek, přičemž všechny uvedené látky slouží k normální funkčnosti imunitního systému. Stejně tak vás kombinace těchto látek zbaví oxidačního stresu, únavy a vyčerpání.

Ostropestřec plus Artyčok

Dále za zmínku stojí ještě doplněk stravy zvaný Ostropestřec plus Artyčok, jenž je právě na podporu činnosti jater. Samotný název preparátu prozrazuje, že zahrnuje ostropestřec mariánský, který má pozitivní vliv na játra, neboť chrání jejich tkáň a slouží k jejich regeneraci. Zatímco artyčok zeleninový má na starosti vylučování trávicích šťáv a detoxikační funkci.

Současný trh s doplňky stravy je vskutku bohatý, a proto byste se vždy měli nejprve seznámit, co daný prostředek obsahuje a k čemu slouží. Sehnat se dají různé přípravky, například na vlasy, nehty a kůži se doporučuje BIOSIL, proti chřipce a nachlazení zase bojuje ALLICOR Super a EXTRA C 500.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář