Zapomeňte na Valentýna a užívejte si kdykoliv díky erotickým masážím

Máte v tom trochu chaos a nevíte, co vás vlastně na erotické masáží čeká? Ne nebojte se, neodejde jenom roztouženi. Právě naopak. Zažijete to nejlepší ze sexu bez vlastní námahy.

Přijďte se uvolnit, odreagovat se, a hlavně zažít dokonalou erotickou masáž

Erotické masáže Praha 2 v salonu Neon vás o nic neochudí. Krásné masérky nikdy neskončí dříve než před vašim vyvrcholením. Smyslná erotická VIP masáž s masérkou podle vlastního výběru není žádná rychlovka. Slečna vás rozžhaví celým tělem, rozetře na vás horký olej a pak se rukama smyslně dotýká všech vašich erotogenních zón. Masíruje váš také svými prsy a v rámci příplatkových služeb si máte možnost zvolit i různé speciality – například intimní masáž prostaty, vyvrcholení prsy masérky nebo foot job.

Intimní masáže Praha 2 – to je zážitek plný uvolnění, kdy se zcela nahá masérka věnuje pouze vašim intimním partiím až do finálního uvolnění vaším orgasmem. Chcete ještě více pohodlí? Masérka se o vás ráda postará i přímo ve whirlpoolu.

Pro ty, kdo chtějí zažít více než jen fyzické uvolnění, jsou určeny tantrické masáž

Jde nejen o fyzikou masáž, ale o duševní rituál, propojený s příjemnými uvolňujícími pocity díky hlazení peříčky a kožešinami, doplněné olejovou masáží a uvolňující tlakovou masáží při které zažijete vzrušení, relaxaci i uvolnění. Tantrické masáže Praha 2 – to jsou masáže v salonu Neon.

Určitě vás zajímá, kolik erotické masáže stojí

Rozhodně vás nezruinují, ani když si na ně zajdete pravidelně. Klasická erotická masáž stojí 999 Kč a k ní si máte možnost připlatit různé speciality – vyvrcholení prsy masérky, masáž prostaty, foot job nebo whirpool. Příplatky se pohybují v ceně od 399 o 499 Kč za proceduru navíc.

Exkluzivní nabídkou jsou de luxe erotické masáže. Zde jsou ceny odstupňovány podle délky masáže od 1190 Kč za třicetiminutovou masáž až po cenu 3299 Kč za dvouhodinovou masáž. Specialitou je dvouhodinová masáž dvěma masérkami za 6399 Kč. Třeba právě tu si dopřejte jako dárek pro sebe k letošnímu Valentýnovi.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář