Toaletní papír Jumbo zvýší kulturu vašich toalet

Zákazníci i vaši zaměstnanci vás dnes posuzují často podle kvality toalet. Investice do jejich rekonstrukce není nikdy zbytečnou, stejně tak jako ta do jejich vybavení. Co by nemělo na vašich toaletách chybět?

Toalety, dámské i pánské, musí být především vybaveny vším pohřebným pro hygienu. Základem je toaletní papír. Jaký je nejlepší? Rozhodně nekonečný, či téměř nekonečný. Doplňovat běžné role papíru byste museli příliš často. Papíry je navíc vhodné dávat do uzamykatelných zásobníků. Ty je chrání před zcizením, ale současně se role udržují hygienicky čisté – napadají na zem, nikdo se jich zbytečně nedotýká. Ideálním řešením proto může být toaletní papír Jumbo. Jde o toaletní papír v obřích návinech vhodný do maxi zásobníků s uzamykáním.

Toaletní papír Jumbo

Jumbo – toaletní papír v návinech 105 m, 170 m a 250 m dodává společnost Jarico, velkoobchod a maloobchod s hygienickými potřebami a obalovým materiálem. Papír se vyrábí ze 100% celulózy i z recyklátu. Je nebarvený a neparfemovaný. Skvěle je snášen i nejcitlivější pokožkou. Hodí se proto i pro požití v mateřských školkách a ve školách. Zásobníky dlouho vydrží, což snižuje čas potřebný pro neustálé doplňovaní toaletního papíru. Dvouvrstvý toaletní papír Jumbo je pevný a jemný současně. Výhodou je též fakt, že neucpává toalety. Je skvělý do firem, průmyslových podniků, do restaurací, hotelů, školek, úřadu i na veřejné toalety.

Dokonalé toalety

Vybavte své toalety k dokonalosti. Nezapomeňte, že na dámskou toaletu patří vždy též koš s vyjímatelným pytlem na dámskou použitou hygienu. Praktické jsou též zásobníky na sáčky pro dámskou hygienu. Na všech toaletách je vhodné na dveře či zeď umísťovat háčky pro kabelky, či dnes i poličky pro mobilní telefon. Nezapomeňte toalety vybavit kartáči na toaletní mísu a udržovat je hygienicky čisté, či je pravidelně měnit.

V umývárně jsou dnes žádané nejen zásobníky s mýdlem, ale i s desinfekcí. Kdo chce ještě zvýšit komfort svých toalet, přidá i zásobník s krémem na ruce. Řada lidí dnes před vysoušeči preferuje klasické papírové ručníky. Jarico vám je dodá v rolích i skládané, včetně potřebných zásobníků.

Nezapomeňte, že voňavá toaleta je základ. K tomu vám dopomohou vhodné čisticí prostředky, ale i vonný program. I toto vybavení vám nabídne maloobchod a velkoobchod Jarico.