Rozjeli jste podnikání a vysloveně se vám daří?

Přijímáte nové zaměstnance a administrativa s účetnictvím neuvěřitelně bují. Jenže co vaše účetní zvládala při rozjezdu firmy, nyní již nestíhá? Máte pocit, že jí pracovní povinnosti přerůstají přes hlavu a účetnictví není dostatečně efektivní? Máte pravdu. Vždy je možno zlepšovat, a hlavně, optimalizovat daně! Není třeba zůstávat v procesu, který vám nevyhovuje. Vy jste šéf a potřebujete, aby vaše společnost prosperovala, tudíž by starost o administrativu spojenou s účetnictvím, plánováním a controllingem měla padnou na jinou, ale zároveň úrodnou půdu!

A tou může být https://dype.cz/ucetnictvi-a-dane/ DYPE, ekonomické služby pro startupy a rostoucí firmy. Profesionálové nastaví zcela nový a ověřený systém datového účetnictví. Budete mít přístup ke svým datům kdykoliv si vzpomenete, a to díky online službě!

Rychle, zodpovědně, efektivně!

Vedení účetnictví formou online a za pomoci digitálního fungování by mělo být v současné době samozřejmostí, avšak ne ve všech firmách tak tomu je! DYPE https://dype.cz/ přizvalo ke spolupráci automatizované roboty, kteří účtují neomylně. Odborníci ve firmě používají datové můstky a integrace, které zabezpečí přesuny účetních dokladů a dat. Velmi přínosná je i automatizace a vytváření postupů bez zásahu člověka! Při těchto automatizovaných procesech lze lidské ruce nahradit, ale nikoliv mozek, ve kterém se líhnou skvělé a praktické nápady pro dobré projekty.

Svěřte kompletní outsourcing mezd, personalistiky a účetnictví těm, kteří své práci dobře rozumí a zasadí se o žádoucí a potřebnou optimalizaci účetnictví a následných procesů! Samozřejmostí je i poradenství v souvislosti se mzdovou agendou.

Každého podnikatele zajímá, jak vysoké budou jeho daně

Profesionálové vám poskytnou pokročilou daňovou optimalizaci spolu s odhadem výpočtu výšky daní. Doporučí a vyhledají odpočty na výzkum a vývoj. Poradí, jak můžete ušetřit nebo vydělat! Pomohou s řízením financí a controllingu, předloží optimalizaci byznys driverů, nabídnou Business Intelligence řešení a mnoho dalších skvělých projektů, které vaši společnost posunou dál. Zasloužíte si individuální péči!