Světelná reklama je dobře viditelná také v podzimním sychravém počasí

Rádi byste zviditelnili jméno Vaší společnosti nebo Vaše výrobky? Nechejte si vyrobit kvalitní reklamu od společnosti MarkSimon. V přicházejících podzimních a zimních dnech klienti nepřehlédnou profesionálně vyrobenou světelnou reklamu. Do kancelářských a různých komerčních prostor můžete nechat vyrobit také plexi stojánky.

Výhody světelné reklamy

Světelná reklama je v posledních letech považována za jedinečný reklamní prostředek, prostřednictvím něhož toho můžete klientům mnohé říci. Je-li reklama správně navržená a kvalitně provedená, zaujme již na první pohled velké množství potenciálních klientů. Světelná reklama je dobře viditelná také v nepříznivém počasí, a tak si jí lehce zákazníci všimnou také v dešti či ve sněžení nebo v mlze. Obrovskou výhodou je také to, že je nepřehlédnutelná také v nočních hodinách. U světelné reklamy tak máte jistotu, že jste dobře vidět po celý den. K výrobě světelné reklamy se často používají plastové a hliníkové profily. Uzdu fantazii můžete popustit také při zadávání tvarů a velikostí. Pouze na Vás záleží, zda bude světelná reklama vidět pouze z jedné nebo ze dvou stran. Jako nejefektivnější se vyplatí vsadit na efektivní 3D světelné nápisy. Při rozhodování Vám může pomoci ucelená představa o tom, kam necháte světelnou reklamu umístit. Její instalaci Vám zajistí rovněž společnost MarkSimon.

Propagační a reklamní stojánky

Firma MarkSimon pro Vás ráda vyrobí také různé varianty reklamních a propagačních stojánků v maloobchodních konceptech zvaných „shop in shop“. Inspiraci pro Vaši zakázku můžete čerpat zde www.marksimon.cz/vyroba-shop-in-shop/. Pod tímto anglickým pojmem je možné si představit systém obchodu v obchodě. Vlastník značky si tak po domluvě například s majitelem obchodu může umístit svou prodejní plochu do prostor jiného obchodu. Reklamní stánek může být vyroben z plexiskla, dřeva nebo kovu. Vše záleží na Vašich potřebách.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář