Srovnání iPhonu 6s s iPhone 7. Je sedmička opravdu lepší?

Největším problémem nového iPhonu 7 je podle odporníků odstranění 3,5mm konektoru, kromě tohoto problému jsou reakce na nový model v celku pozitivní. Zástupci společnosti Apple tvrdí, že nový model lépe fotí a má vylepšenou kameru pro telefonování přes FaceTime. Americký Consumer Report však říká, že oba modely fotí a natáčí úplně stejně. Kanál SuperSaf TV, který funguje na kanálu YouTube porovnal kameru na obou telefonech. TIP: pokud chcete ušetřit několik tisíc, vsaďte na nejlevnější iPhone 6 z druhé ruky. Můžete ho zakoupit i se zárukou na 2 roky, máme zkušenost s internetovým obchodem Bugo.cz, který poskytuje i servis mobilních telefonů.

Srovnání kamery a fotoaparátu

Z videa vyplývá, že Apple nelhal. Již na první pohled jsou fotky u nového modelu barevnější a mají lepší světelnost. Podpora vide je také lepší. Nový iPhone 7 umí Full HD rozlišení. Co se týče designu, vypadají mobily téměř stejně. Sedmička má větší čočku foťáku a méně plastových pruhů na zádi telefonu. Disponuje i novými barevnými možnostmi, jimiž jsou černá a lesklá černá Jet black.

Výkon a Výdrž

V otázce výkonu jasně vede nový model a to dokonce o 33%. IPhone sedm má i úspornější procesor a silnější baterii.

Hlavní výhody

Nový iPhone je voděodolný, výkonnější a lépe fotí. Ostatní změny nejsou natolik výrazné. Vlastníci předchozího modelu tak mohou být v klidu. Vyplatí se počkat až na další model. Pokud se však rozhodujete nad koupí zbrusu nového iPhonu, příplatek 3000 Kč za nový model se rozhodně vyplatí. Jděte tedy do nové sedmičky!

1 Komentář

Napište komentář