Studium MBA s mezinárodní akreditací

Věděli jste, že své manažerské znalosti si snadno rozšíříte studiem při práci? Dozvíte se spoustu informací aplikovatelných v praxi a navíc získáte titul, který ocení zaměstnavatelé po celém světě.

Nároky na zastánce manažerských pozic jsou stále vyšší. Musí toho víc znát a hlavně držet krok s aktuálními trendy, které se často mění. Co se učili na vysoké škole, už dnes může být úplně jinak. A jak to zjistit? Nejlepší je pustit se do dalšího studia, které ovšem vypadá trochu netypicky.

Studium trochu jinak

Studium MBA (Master of Business Administration) je určeno všem, kteří si chtějí rozšířit své manažerské znalosti se zaměřením na různá odvětví. Podmínkou k přijetí je však ukončené vysokoškolské vzdělání aspoň na bakalářském stupni, vystudovaný program BBA nebo dostatečná praxe na souvisejících pozicích.

Pojetí MBA se liší v závislosti na zvolené škole. Některé si volí kompletně svá kritéria, jiné se řídí mezinárodními zvyklostmi. Příkladem druhé skupiny je European School of Business & Management SE, která zastává tzv. Oxfordský model výuky postavený na britském vysokoškolském systému. Škola je akreditována zahraničními organizacemi a asociacemi, její vzdělávací programy, výuka a lektoři jsou opravdu kvalitní.

 

Výuka z domova

Získat titul MBA trvá rok. Zahájit studium na ESBM je možné kdykoliv během roku. Výuka je flexibilní a záleží na studentech samotných, jak si čas na studium rozvrhnou. Vybírají si jednu z 8 specializací a z více než desítky volitelných modulů.

Celá výuka je rozdělena do tří bloků, v rámci nichž studenti osobně absolvují pouze čtyři dny výuky. Zbytek si korigují sami pomocí e-learningu. Dostanou přístup do moderního e-learningového prostředí a je jen na nich, zda se budou učit z kanceláře nebo z domova.

Absolventi programu MBA si nabyté znalosti nemohou vynachválit. Pozitivní vliv na kariéru vyplývá i ze statistik ESBM. 93 % zaměstnavatelů hodnotí studium MBA na ESBM jako vysoce kvalitní, 96 % absolventů MBA hodnotí pozitivně přínos a uplatnění získaných znalostí. 92 % potvrzuje, že mělo pozitivní vliv na jejich kariérní růst.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář