Hledáte unikátní rezidenční projet v Praze? Prohlédněte si Na Vackově!

Jen za několik posledních pár let vzniklo na území Prahy hned několik desítek rezidenčních projektů. Na výstavbu se specializuje hned několik společností, které neustále plánují nové projekty a začátek nové výstavby. Nové projekty k bydlení vznikají od centra města až po okrajové části Prahy. I díky novostavbám je nabídka bydlení v současné době největší v historii. Jak vypadá kvalitní rezidenční projekt? Podívejte se na rezidenci Na Vackově.

Unikátní umístění – poblíž centra a přitom v přírodě

Zejména výběrem lokality je projekt Na Vackově prakticky pražským unikátem. Projekt je zasazen do městské části Praha 3, tedy do lokality, která navazuje na centrum města. Celý projekt je ale zasazen do přírody a je obklopen zelení – parky, hřiště. V takové blízkosti centra Prahy jsou projekty zasazené v přírodě výjimkou. Rezidence Na Vackově je jednou z nich. Jedná se o ideální rodinné bydlení s důrazem na soukromí. Pokud máte zájem o detailní informace o městské části Praha3, najdete je ZDE.

zpravyhned.cz_navackove_cz_01

Maximální komfort, moderní architektonika, ale nízká cena

V projektu Na Vackově vzniká v současné době celkem 5 samostatných bytových domů, ve kterých vzniká celkem 331 nových bytů. Některé etapy výstavby budou dokončené již v roce 2016, další až v roce 2017. Při plánování objektů byly využity moderní architektonické trendy a stavby mají elegantní vzhled, který ovšem skvěle zapadá do vzhledu městské části. Všechny bytové jednotky jsou navrženy pro maximální využití prostoru a komfort. Ne všechny nové byty v Praze jsou tak komfortní, jako právě byty v rezidenci Na Vackově. I když se jedná o moderní projekt s komfortními byty žádané lokalitě, ceny bytů zůstávají velmi příznivé.

zpravyhned.cz_navackove_cz_02

Bydlení pro každého

331 nově vznikajících bytů bude mít dispozice od skromnějších 1+kk až po plně komfortní 4+kk. Na své si přijdou jednotlivci, mladé páry i rodiny s dětmi. Rezidence Na Vackově je hlavně ideální volbou pro všechny, kdo hledají levné byty v Praze 3. Zejména pak pro rodiny. Blízkost centra, dobrá dopravní dostupnost, kompletní občanská vybavenost v místě bydliště a klidné bydlení v blízkosti přírody jsou přesně parametry, které by současné rodinné bydlení mělo splňovat.

1 Komentář

Napište komentář