Sportovní aktivity si zaslouží pohodlné a slušivé oblečení

Naštěstí jsou již dávno pryč doby, kdy nám jedny tepláky s vytahanými koleny stačily na práci na zahradě, na tělocvik a ještě jsme s nimi vyběhli zahrát si fotbálek po práci nebo po škole. Pamatujete jednotné úbory na „tělák“? Mladší generace tuto zkušenost nemá, ale pro připomenutí: červené trenýrky a bílý nátělník pro chlapce, nepadnoucí asexuální modré trenky s kapsičkou a bílé tričko pro dívky.

Jak řešila nedostatek sportovních dresů starší generace?

Některé školy dávaly sportující mládeži výjimku a na hodiny tělesné výchovy byly pro dívky povolené gymnastické dresy. Výhodu měla děvčata s příbuznými v zahraničí, kteří spolu s nedostatkovým oblečením – především džínovinou – mohli zasílat i padnoucí tělocvičné úbory.

Rozmanité dresy pro většinu existujících sportů

Jak už jsme zmínili v úvodu našeho příspěvku, dnes si každý aktivní a profesionální sportovec může vybrat příhodné oblečení na konkrétní sport, jakému se věnuje. Sportovní dresy lze samozřejmě střídat, kombinovat i nahrazovat novými. Díky příznivým cenovým relacím a střihové variabilitě se do slušivých úborů obléknou ženy i muži různých postav a tělesných proporcí. Fotbalové dresy pro silnější hráče, basketbalové úbory pro vysoké postavy i slušivé cyklistické oděvy pro sportovce různých konstitucí.

Sportovní dresy různých velikostí pro hráče, trenéry, rozhodčí a pořadatele

Různé velikosti dresů umožňují obléknout celé mužstvo dospělých sportovců i žákovskou přípravku. Pokud je v jednom týmu více věkových kategorií, není problém vybavit všechny jednotnými dresy všelijakých rozměrů. Pamatuje se i na trenéry, pořadatele a rozhodčí, kteří nemusejí nastupovat k utkání v oblečení do práce, ale mohou si obléci praktické, pohodlné a hlavně slušivé sportovní oblečení.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář