Reklamní textil, který se vám bude líbit

Potřebujete v rámci vaší společnosti jednotný oděv s logem firmy? Nebo připravujete pro své zaměstnance a obchodní partnery dárek v podobě firemního trička? Sháníte dodavatele reklamního textilu pro vaši sportovní akci? Pak se obraťte na značku Lambeste textil, která je zárukou kvality.

Pár slov o značce

Lambeste textil je určen hlavně k reklamním účelům, neboť veškeré produkty jsou uzpůsobeny potisku a výšivce. Pokud jako běžný spotřebitel máte o toto oblečení zájem, není problém vyrobit ho také pro vás. V sortimentu této značky naleznete reklamní textil v podobě triček, mikin, vest, bund a kalhot. Mezi další doplňky patří například ručníky, čepice a tašky. Za pozornost stojí též zajímavé množstevní slevy pro velkoodběratele.

Trička patří k nejoblíbenějším

Reklamní trička patří k nejrozšířenější kategorii v oblasti reklamního textilu. Hojně je využívají firmy pohybující se v oblasti služeb pro své zaměstnance a organizátoři nejrůznějších sportovních a charitativních akcí. Jsou totiž ideálním promo předmětem. V široké nabídce značky Lambeste textil naleznete dámská, pánská a dětská trička. Nejen, že si můžete vybrat délku rukávu, ale rovněž střih a materiál. V sortimentu nechybí ani trička funkční.

Kompromis mezi košilí a tričkem

Tím je reklamní polokošile, kterou mohou nosit muži i ženy. Dámy uvítají vypasovaný střih, který lichotí postavě. Lepší komfort je zajištěn použitím strečového materiálu a bočními rozparky. Nabídku Lambeste textil doplňují též unisexové polokošile.

Mikiny několika střihů a materiálů

Reklamní mikiny jsou k dostání s kapucí, se stojacím límcem, s náplety či na zip. Vaše požadavky určitě uspokojí výběr mikin bavlněných, fleecových nebo funkčních. Samozřejmostí je dámské a pánské provedení včetně všech dostupných velikostí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář