Nadčasové keramické obklady vdechnou do vaší staré podlahy nový život

Mezi stálé trendy ve světě dlažby a obkladů patří nadčasovost a imitace přírodních prvků. Kámen, beton, kov a dřevo hrají prim v dekorech keramických obkladů již řadu let a těší se čím dál větší oblibě. Ať už tedy plánujete přestavbu koupelny, kuchyňské linky, výměnu oprýskané podlahy, nebo stavíte úplně nový dům, poohlédněte se po kvalitních obkladech od známých firem, jako jsou Atlas Concorde, La Fabbrica/Ava Ceramica a Keope. Věřte, že se správnou značkou nešlápnete vedle.

Praktické obklady v jakémkoliv stylu

Je jen na vás, zda dáte přednost rustikálnímu, modernímu, tradičnímu nebo originálnímu stylu. Avšak při výběru obkladového materiálu se snažte sladit celý váš interiér či exteriér tak, aby korespondoval s ostatními prvky a perfektně je doplňoval. Kromě estetické stránky jsou obklady velice praktické na údržbu a jedná se o materiál, který vám bude dobře sloužit mnoho let. Samozřejmě za předpokladu, že bude pokládka provedena správně, za použití kvalitních lepidel a spárovacích hmot. Keramické obklady a dlažba se hodí nejen do vašeho domu nebo bytových částí, ale také do kanceláří a obchodních prostor.

Přírodní tóny pro váš domov

Oblíbená Keope keramika vám může pomoci v dnešní uspěchané době splynout s přírodou. Nabídka keramických velkoformátových obkladů se nese v příjemných tónech světlé, béžové, hnědé, šedé a stříbrné barvy. Některé typy seženete v lesku, další v matném provedení. Firma Keope se řadí mezí přední výrobce keramických materiálů již od roku 1995 a její stálý objem výroby je více než 5 000 000 m² za rok. Může se pyšnit nejen designem svých produktů, ale také jejich kvalitou a přesným zpracováním. Obkladový kámen a obkladové pásky na fasádu rovněž patří mezi tradiční sortiment v tomto odvětví, skvěle se hodí na obložení zdi, fasády či krbové vložky. Stačí kousek kamenné mozaiky a vytvoříte zajímavý prvek, který oživí váš interiér.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář