Protisluneční fólie stojí za pozornost nejen v létě!

Možností clonění a stínění je celá řada. Zatímco klimatizace vytane na mysli snad každému, protisluneční fólie stojí poněkud stranou pozornosti, což je v každém případě velká škoda! Podívejte se na jejich výhody a specifika!

Účinná ochrana proti slunci i nežádoucím pohledům

Protisluneční fólie v sobě spojují celou řadu výhod. První z nich je samozřejmě zlepšení tepelné bilance v rámci celé budovy, ale to rozhodně není vše. Protisluneční fólie jsou schopné odrazit velkou část slunečního záření, a to až 80 procent. Vedlejším efektem je zamezení příliš silnému osvitu interiéru, takže i pohled ven je mnohem příjemnější. Míra prostupnosti světla se samozřejmě může lišit podle individuálních požadavků. Nedocenitelné jsou také z hlediska soukromí a celkového komfortu, což platí zejména při jejich instalaci v soukromých objektech, kde mohou nahradit záclony, žaluzie nebo závěsy.

Protisluneční fólie jsou dostupné ve dvou typech, a to exteriérové a interiérové, které se liší možným použitím. Některé typy interiérových fólií totiž nelze použít v případě izolačních dvojskel nebo trojskel. Nutno také podotknout, že z hlediska energetického účinku si lépe stojí exteriérové protisluneční fólie.

Instalace protislunečních fólií

Instalace speciálních fólií není nikterak složitá, probíhá bez zásahů do konstrukce, jako je tomu u jiných stínících technik. Důležité je však dodržet správný postup. V opačném případě se dříve nebo později objeví nepěkné vzduchové bubliny nebo fólie přestane v rozích přiléhat.

Protisluneční fólie na budovy v Brně instaluje firma Sun-Pro. A co dále nabízí? V Brně tónování autoskel, které oceníte při každé jízdě. Mějte teplotu ve svém domě, bytě či vozidle konečně pod kontrolou! Nenápadné, ale překvapivě účinné protisluneční fólie vás příjemně překvapí­…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář