Botníky rychle uklidí i ochrání naše milované boty

Máme jich stále více. Dnes si nikdo nevystačí s jedním, případně se dvěma páry bot. Máme boty nejen pro různá roční období, či pro různé činnosti, ale zejména ženy si často klidně pořídí boty, které jsou pouze k jednomu jedinému outfitu či kousku oděvu. Nad tím, kam pak s botami, se je zapotřebí skutečně zamyslet.

S jedním botníkem si určitě nevystačíte. Je zapotřebí mít manipulační botník na aktuálně a nejčastěji nošené boty. Hodí se i botník pro hosty. A potřebujete též místo, kam ukládat sezónní, nebo pouze sporadicky nošenou obuv. Botník je důležitým kusem nábytku, díky němuž máme uklizeno, a který rovněž umí naše boty chránit před prachem i mechanickým poškozením.

Sedací botníky pro pohodlné přezouvaní

Užitečným kusem nábytku do předsíně jsou sedací botníky. Umí schovat boty do otevřených, nebo uzavřených polic, a současně nejsou jen jednoúčelovým nábytkem. Poslouží rovněž k pohodlnému přezouvání. Botník lavice by neměl chybět v žádné předsíni. I když třeba ve svém věku a kondici nemáte s přezouváním ve stoje problém, v sedě je to pohodlnější a připraveni musíte být i na horší etapy svého života, či na méně tělesně zdatné návštěvy.

Výklopné botníky ukryjí boty celé rodině

Praktickým řešením do předsíní jsou výklopné botníky. Umí schovat i větší množství párů bot různé velikosti. Jde přitom o na prostor velice nenáročný nábytek.Obvykle mají velice úspornou hloubku, takže nezužují již beztak úzkou chodbu předsíně, což bývá velice běžná interiérová dispozice.

Kam se sezónními a sporadicky používanými botami?

Sezónní boty, například kozačky a jiné teplé zimní boty, je po sezóně nejlépe odložit do označených papírových krabic, případně do velkých plastových beden. Pak jsou tady boty, na které sáhneme občas. Pro ty je optimální vyčlenit prostor v šatně, ve skříni, nebo si pořídit úzkou variantu skříně pouze na boty. Máme ale i fashion modely, které nosíme pouze k jediným šatům či outfitu. Ty mějte odložené vždy spolu s ním.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*