Prodej dopravní a nákladní techniky z druhé ruky ušetří finance v podnikání

Potřebujete pro své podnikání levné nákladní přívěsy v dobrém technickém stavu? Nebo návěsy, nákladní vozy či dodávky? Pražský autobazar AC TIR nabízí prodej nákladních aut i další dopravní a nákladní techniky.

Bazarová nákladní technika se vyplatí

Kdo podniká ve stavebnictví, v dopravě, nebo potřebuje dopravní a nákladní techniku pro některé své činnosti, ví, jak jej nedostatek financí na pořízení této techniky brzdí v rozvoji podnikání. Mnohdy je dokonce příčinou toho, že se nemůžeme vymanit ze spárů zaměstnavatele a začít podnikat „na vlastní triko“. Řešením, díky kterému se pro nás dopravní a nákladní technika stane dostupnější, je sáhnout po vozidlech z druhé ruky. Tedy z autobazaru, který nabízí automobily v dobrém technickém stavu a za rozumné ceny. Pražský autobazar na Černém mostě (Praha 9), AC TIR, se na prodej nákladních aut specializuje.

AC TIR – specialista na dopravní a nákladní techniku

Bazar nákladních aut AC TIR má široký sortiment dopravní a nákladní techniky. Vyberete si zde nákladní vozy do 7,5 tun, nad 7,5 tun, sklápěče, tahače návěsů, přívěsy a nákladní přívěsy, návěsy, stavební stroje, autobusy i dodávky.

Právě zmíněné nákladní přívěsy jsou žádaným sortimentem. Méně je u nich nutné řešit technický stav a jejich nákup v bazaru se rozhodně vyplatí. AC TIR nabízí různé značky i typy nákladních přívěsů – skříňové i zaplachtované. Obvykle v různých velikostech a provedeních. Skříňové pak i ve speciálním provedení: mrazák, chlaďák, průchozí soupravy apod. Dalšími žádanými typy jsou kontejnerové nákladní přívěsy nebo přívěsy v provedení valník.

Nákup, výkup i financování dopravní techniky

AC TIR nákladní vozidla a dopravní techniku nejen prodává, ale i vykupuje. Poskytuje komisní prodej a též řešení pro financování nákupu vozidel. Nemusíte proto přijít již s balíkem peněz na koupi, ani s předschváleným podnikatelským úvěrem. Přímo v AC TIRu vám pomohou s úvěrem nebo leasingem, a to již od 10% akontace. Úvěry firma pomáhá zajišťovat jak fyzickým, tak právnickým osobám. Aktuální sortiment autobazaru s nákladní a dopravní technikou najdete na webových stránkách Actir.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář