Proč stojí hliníkové dveře za pozornost?

Plastové, nebo hliníkové dveře? Oba typy dveří mají jistě něco do sebe, ovšem v porovnání s plastovými se hliníkové dveře vyznačují mnohem lepší odolností proti poškození a opotřebení. I to je důvod, proč na ně můžete narazit čím dál častěji. Jaké jsou jejich výhody a kde se nejlépe uplatní?

Spolehlivé hliníkové dveře do veřejných, komerčních i soukromých prostor

Nemáte představu o tom, kde lze hliníkové dveře instalovat? Jejich využití je překvapivě široké. V první řadě se s nimi můžete setkat ve veřejných prostorách, především na úřadech, poštách a podobně. Dále jsou běžné v bankách, firemních sídlech, recepcích a podobných místech, kde denně projde velké množství osob. Chybět nemohou ani v obchodech, kde snadno odolají méně šetrnému zacházení, například při manipulaci s kočárky atd. Čím dál častěji také nahrazují dříve tolik používané plastové dveře v bytových domech.

Hliníkové dveře na míru vašim požadavkům

Hliníkové vchodové dveře jsou v současné době dostupné v mnoha variantách. Samozřejmostí je široký výběr barev, ale také celkové konstrukce, takže dokonale zapadnou do plánovaného nebo i stávajícího konceptu. Možnost výběru se nabízí nejen v rámci rozměrů, ale stejně tak jsou k dispozici různé typy povrchové úpravy a zasklení. Důraz je kladen také na dostatečnou pevnost hliníkových dveří a jejich odolnost při větším zatížení.

Přemýšlíte nad pořízením hliníkových dveří ve Vsetíně nebo jeho okolí? Společnost Triogas, která v této oblasti působí, se zabývá dodávkou, montáží i servisem hliníkových dveří, které se vyznačují mimořádnou kvalitou, mimo jiné díky rakouskému kování MACO a vyplním Perito. Hliníkové dveře v Opavě rovněž zajišťuje tato společnost, která dále nabízí plastové dveře a okna, sekční vrata, kované ploty atd.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář