Je kohoutková voda skutečně to nejlepší? Může být!

Kvalita pitné vody je velmi sledována, ale přesto vám může způsobit řadu zdravotních komplikací. Kohoutková voda sice splňuje jisté limity, nicméně v ní zůstávají stopy dusičnanů, pesticidů, těžkých kovů a dalších škodlivých látek.

Je možné mít kvalitu pitné vody pod větší kontrolou a zajistit tak pro sebe a své blízké jen to nejlepší? Ano, a to díky ionizaci vody, jejímž výsledkem je zásaditá, neutrální nebo kyselá voda. Kde a jak lze tyto jednotlivé druhy vody použít?

Zásaditá voda pro lepší zdravotní stav

Zásaditá neboli také alkalická voda je pro lidský organismus velmi prospěšná. Její příznivý vliv se projevuje zejména na obranyschopnosti organismu. Ochrana buněk před volnými radikály brání i předčasnému stárnutí, zlepšuje kvalitu pleti a obnovuje duševní i fyzickou svěžest, což je dáno vyšším obsahem kyslíku.

Kyselá voda jako pomocník v domácnosti

Naopak je zřejmé, že kyselá voda není k vnitřnímu užití vhodná. I přesto nabízí jisté možnosti využití, zejména jako dezinfekční prostředek, což je dáno jejími antibakteriálními účinky. Stejně tak poslouží jako kloktadlo při onemocnění horních cest dýchacích nebo při výskytu plísňových onemocnění na končetinách.

Kvalitní voda kdykoli a v neomezeném množství

Moderní ionizační přístroje umožňují přeměnit obyčejnou kohoutkovou vodu na vodu zásaditou, kyselou nebo neutrální podle momentální potřeby. K ionizaci vody dochází díkyprocesu elektrolýzy. Voda je zbavena nejen případných škodlivin, ale také nepříjemné chlorové chuti, která pro mnoho lidí představuje překážku při konzumaci neochucené, čisté vody.

Přemýšlíte nad možností připravovat si zásaditou nebo kyselou vodu přímo u vás doma? V internetovém obchodě Přístroje pro zdraví se dozvíte užitečné informace o možnostech ionizace nebo také filtrace vody.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář