Co podniknout ve volném čase v Brně?

V Brně to žije. Přes prázdniny, když se odstěhují studenti, je tu sice trochu mrtvo, ale možností vyžití zde objevíte dost. Pokud nevíte, co dělat ve volné dny, máme pro vás několik tipů. Vezměte pár přátel a vydejte se něco zažít. Jistě si i vy najdete aktivitu, která vás bude bavit.

Vybijte si energii v jump parku

Na Heršpické nedaleko od centra se nachází brněnský JumpPark. Dostanete se sem od hlavního nádraží tramvají číslo 8, avšak dojdete i pěšky. Je to opravdu kousek. V JumpParku najdete spoustu trampolín, zahrajete si na nich třeba vybíjenou či basketbal, můžete si užít i skok do pěnových kostek. Budete se divit, jak na vás po hodině skákání dolehne únava. Jde o skvělou sportovní aktivitu.

Potrapte mozkové závity na únikové hře

Jestli nejste moc na sport, zkuste místo toho třeba únikovou hru. Užijete si 60 minut přemýšlení a stejně se možná nakonec nedostanete ven. Po celém Brně se nachází spousta dobrých únikovek, tak se podívejte, která by se vám svým tématem zamlouvala. Pro vybudování únikových areálů se často využívají starší reality v Brně, opuštěné budovy a bývalé sklady. Budete si tedy připadat dost dobově, hry jsou opravdu realistické.

Zažijte adrenalin v lanovém centru

Máte rádi, když vám v žilách koluje adrenalin? Pak se vydejte do nějakého lanového parku. Jeden povedený venkovní se nachází u Černé rokle, kam dojedete z nádraží tramvají číslo 11. Své dovednosti i sílu vůle si procvičíte na okruhu plném překážek. Zábavu si pak užijete na okruhu vytvořeném z lanovek.

V každé části Brna najdete něco

Našli jste si pronájem garsonky v Brně v centru? Pak máte prakticky neomezené možnosti. Ani v okrajových částech ale nejste od ničeho odtrženi. Bydlení na okraji není vůbec na škodu, do centra si dojedete, přitom si užíváte klid a krásnou přírodu. O byty v klidných částech Brna je zájem. O centrum ale také. Vyberte si tedy, co preferujete. Všude jsou možnosti zábavy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář