Potřebujete doručit zásilku ještě dnes?

Čas od času každý potřebuje poslat nějakou zásilku urgentně. Mnoho společností by se bez posílání zásilek prostřednictvím kurýrů neobešlo. Je to i váš případ? Hledáte kurýra, který nabízí spolehlivé služby a je schopen vaše zásilky doručit i mimo Českou republiku? Podívejte se s námi na nejlepší dostupné služby českých kurýrních společností.

Doručení do 24 hodin? Standard…

Když si kurýrní služby objednáte, v prvé řadě vás zajímá, jak rychle vaši zásilku doručí a kam. My se teď podíváme na to, jaká doba doručení patří mezi standard. V rámci vybraných míst v České republice je doručení do 18 hodin. Do 23 hodin zásilku doručí do ostatních míst v ČR, a dokonce až do Bratislavy a dalších vybraných míst na Slovensku. Pokud potřebujete poslat zásilku do Británie, pak pro vás možná bude překvapením, že kurýrní služba Praha je schopna doručit zásilku do Londýna do 24 hodin.

Když expres znamená expres

Poměrně dost společností nabízí přepravu zásilek expres. Co si ale pod pojmem expresní kurýrní služba představit? Znamená to doručení v den převzetí balíčku. Možná je to v porovnání s odstavcem výše trochu matoucí, tak to upřesníme. V případě, že zásilku dovezete na určené sběrné místo do stanovené hodiny (konkrétní hodinu a místo určuje přepravce), je vaše zásilka doručena téhož dne, a to i na Slovensko.

S expres službami by se měla pojit i nabídka víkendových služeb, které jsou většinou podmíněné objednáním služby již v pátek. Váš balíček pak kurýr přepraví podle požadavků během soboty a neděle.

Zvláštní služby aneb když je potřeba zásilku poslat urgentně

Zvláštní služby se liší podle přepravců. Kurýři jsou schopní kromě doručení za vás vyřídit i nepříjemné celní papírování a odbavení balíčku. Samozřejmostí by dnes mělo být i zaslání oznámení odesílateli o řádném doručení. Mezi skutečně komfortní služby patří možnost individuálního a velmi rychlého doručení ve všední dny i svátky. Přepravce ve své podstatě jede pouze s vaší zásilkou, kterou si u vás i s instrukcemi doručení vyzvedne.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář