Nechte si dovážet jídlo do firmy i vy

Jak máte ve firmě řešené stravování? Někde dostávají zaměstnanci stravenky, ve větších korporacích mají vlastní jídelny, jinde jim jídlo dováží. A to není vůbec špatný nápad, pokud jste spíše menší firma, pro niž je zbytečné budovat kuchyň a jídelnu.

Když se o jídlo postará firma, je to pro zaměstnance daleko pohodlnější. Nemusí si dělat starosti, kam se dnes půjdou najíst, případně co si mají uvařit do krabičky. Zaměstnavatel se zase nemusí obávat, že se do půl hodiny vyhrazené na oběd nestihnou vrátit. Firemní stravování formou dovozu hotových jídel je tedy výhodné pro obě strany.

Kde se bude jíst? Klidně u kancelářského stolu

Přemýšlíte, kde by se asi zaměstnanci ve vaší firmě najedli? Nemusíte budovat žádnou jídelnu. Stačí určit místo, kde se budou obědy vydávat. Dodavatel je přiveze v několika nádobách a na vás už bude si porce rozdělit. Pak si každý odnese svůj talíř ke svému stolu. Proč by ne? Ostatně když si někdo nosí jídlo z domu, tak ho také většinou jí u kancelářského stolu. Jste-li výrobní dílna, samozřejmě není možné jíst na pracovišti a musíte vymyslet nějakou jinou variantu. Koupit stůl a několik židlí ovšem není až tak drahé. Zaměstnanci mohou obědvat na etapy.

Všichni se nají do sytosti

Jsou společnosti, které sice nabízí firemní stravování, nicméně chodit na nabízené obědy je za trest. Buď nejsou moc dobré, nebo jsou podávány malé porce. Toho se bát nemusíte, pokud si necháte vozit obědy od pražské firmy Arter. V základní kalkulaci navyšují velikost porcí o 10 % oproti státní normě, a navíc mají bohatý výběr. Obědvat můžete hotová jídla, minutky, obložené talíře, polévky, ovocné talíře a různé druhy točených nápojů. Společnost Arter provozuje také prodejny potravin (kantýny). Začněte i vy řešit firemní stravování, zaměstnanci budou spokojení. Jako první krok se mrkněte na http://www.arter.cz/firemni-stravovani.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář