Pořiďte ratolestem dětská hřiště. Je to snadné!

palichka / Pixabay

Které dítě nemělo sen o vlastním království plném skluzavek, houpaček, pískoviště? Na každém sídlišti, v lesích, u škol hřišťátka sice jsou, ale vlastní na zahrádce je přece jen něco jiného, že? Pro rodiče to bude výhoda v tom, že mají caparta pod dohledem. Dnes už to ovšem není drahý luxus, a dokonce můžete hřišťátko děcku vytvořit vy sami. Půjdete do toho?

Dětská pískoviště na prodej

Možná si řeknete, že mít hřiště pro dítě je přepych, však nemusí mít doma velké příslušenství jako hřiště pro celou komunitu. Stačí pískoviště, houpačka a skluzavka. Anebo pro větší děti můžete pořídit šplhací lana, provazové žebříky. Podívejte se ale, jak se mění zahrady rodinných domů. Dříve například také nebylo zvykem, aby měl každý rodinný dům bazén. A dnes? Když se za pár tisíc prodávají nafukovací bazény, proč nepořídit za pár korun i dětské hřiště? Už jenom proto, že to dítě naláká ven a nebude sedět u tabletu či telefonu. Nemusíte se obávat složité instalace, zvládnete to i sami.

Workout hřiště

Existují totiž sestavy, které můžete dát dohromady i vy. Stačí jen trochu šikovnosti. Záleží na tom, co která obsahuje. Můžete si pořídit šplhací stěnu s pravými horolezeckými kameny. Lze přidat provazový žebřík nebo houpačku či skluzavku. Záleží na vás, jak si poskládáte plán hřiště. Což lze i s ohledem na věk. Menší děcko ocení pískoviště, starší se vydovádí, když bude mít workout hřiště. Dětská hřiště jsou vlastně takovými stavebnicemi, které postupně doplňujete a vlastně si s nimi i vy vyhrajete. Pořídíte si dětské hřiště? Pak se podívejte na Skluzavky.cz, které se zabývají dokonce vlastní výrobou. Dodá vám i již předvrtané a zčásti smontované díly, takže sestavení pro vás bude hračka a relax. Kdo si hraje, nezlobí, a v tomto případě to může platit i u mužů.