Podzimní balíček vás v nadcházejících měsících udrží zdravé a v kondici

Chcete i v těch nejchladnějších měsících zůstat zdraví jako rybičky? Nekašlat, nekýchat a být plni energie? Pak pro to budete muset něco udělat. Především aktivně posilovat svůj imunitní systém.

Základem je vyvážená strava plná vitamínů a minerálů. Následovaná přiměřeným pohybem na čerstvém vzduchu, správným pitným režimem, eliminací alkoholu, dostatkem odpočinku, dobrou náladou a nenásilným otužováním.

Zaměřeno na vitamíny a minerály

Zastavili jste se u pojmu zdravá strava s dostatkem vitamínů a minerálů? Ta může být kamenem úrazu, a to i přesto, že se tzv. zdravě stravovat snažíme. I přesto nemůžeme mít jistotu, že všechny důležité vitamíny a minerály tělu dodáváme. Zkrátka netušíme, kolik toho vitamínu C v brokolici, paprikách, rajčatech či zelí zakoupených v supermarketu skutečně je.

Vyzkoušejte doplňky stravy

Pak na řadu přicházejí kvalitní doplňky stravy. V souvislosti s nadcházející zimou by vaší pozornosti neměl uniknout jedinečný podzimní balíček od renomované společnosti Naturvita, v jejímž portfoliu najdete kvalitní přírodní produkty a přípravky pro zdraví a krásu.

Podzimní balíček pro zdraví

Podzimní balíček, který je k sehnání na internetové lékárně www.gigalekarna.cz obsahuje doplňky stravy Biosil Plus (při péči o dobrou kvalitu vlasů a nehtů), Extra C s postupným uvolňováním vitamínu C, Hořčík + B6 (přispívající k normální činnosti svalů a snížení míry únavy a vyčerpání), Kyselina listová Super (udržující normální krvetvorbu, posilující imunitu a snižující únavu a vyčerpání), Vitamín K2 + D3 (pro podporu a udržování normálního stavu kostí) a Vápník z moře + vitamín D3 s celou řadou minerálů cenných pro lidský organismus. To vše za velmi slušných 490 Kč. Jedno balení vás tak vyjde na zhruba 80 Kč.