Podlahové mycí stroje jsou perfektní pomocníci

Naštěstí jsou dávno pryč doby, kdy se musely ručně a zdlouhavě čistit rozhlehlé podlahové plochy koštětem a hadrem. Dnes se již obchodní, průmyslové či kancelářské prostory umývají moderními podlahovými mycími stroji. Jednou z předních značek zajišťujících pohodlnější úklid je Hakomatic, která vstoupila na trh již v roce 1950. Výrobce Hako si udržuje kvalitu a vysoký standard i dnes. Pokud právě mycího pomocníka vybíráte, určitě byste chtěli vědět, jak na to, abyste si pořídili opravdu účinný stroj maximálně usnadňující život. Na následujících řádcích najdete několik otázek, jimž se při výběru a koupi určitě nevyhnete.

Velikost čištěné plochy

Plošný výkon. To je parametr, který se na vás při výběru podlahového mycího stroje bude valit ze všech stran, udává se v m²/hod. Zjednodušeně řečeno se jedná o ukazatel, který vám pomůže odhadnout, jak velkou plochu jsou podlahové mycí – stroje schopny uklidit za hodinu provozu. Je-li podlahová plocha členitá, doporučujeme vám vybírat modely s přesně odpovídající šířkou.

Typ pohonu

Elektrický nebo bateriový pohon? Menší elektrické mycí stroje se hodí především do méně členitých ploch s velkým počtem elektrických zásuvek. Bateriový oceníte hlavně ve členitých místnostech, v nichž nemusíte kontrolovat překážející napájecí kabel a starat se o to, abyste jej nepoškodili.

Kam se podlahové mycí stroje hodí?

Podlahové mycí stroje se hodí všude tam, kde je potřeba rychle a přitom efektivně uklízet. Mezi jejich největší přednosti patří úspora nákladů, intenzivnější a poctivější úklid a okamžitě vysušená podlaha. Při koupi nového stroje se určitě poraďte se specialistou. Rozhodně vás nezklame společnost Unikont Group, přední dodavatel podlahových mycích strojů značky Hakomatic. Kompletní nabídku najdete na http://www.unikont.cz/vnitrni-uklidova-technika/podlahove-myci-stroje.html.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář