Čím dál více lidí si na stěhování najímá firmu

O stěhování se často mluví jako o nepříjemné zkušenosti, která s sebou nese spoustu starostí. To je sice na jednu stranu pravda, ale nic není tak hrozné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Vždyť se zároveň jedná o příležitost začít znovu, v jiné části města, nebo dokonce úplně jinde. Chopte se jí s radostí a nenechte si přidělat vrásky.

Kdo se pustí do stěhování na vlastní pěst, tomu asi nějaká ta vráska přibude. Organizačně je to poměrně náročné. Musíte všechno sbalit do krabic, domluvit si známé, kteří pomohou odstěhovat těžký nábytek, zajistit si dodávku, protože skříně v osobním automobilu opravdu nepřevezete, a vyřešit spoustu dalších věcí. Nicméně jde to i jinak.

Odjedete na dovolenou a vrátíte se už do nového

Kdo se chce starostí zbavit, může si najmout stěhovací služby. Firmy nabízí stěhování bytů, kanceláří, dokonce i celých výrobních hal nebo provozů. Cenově náročné to není. Když si spočítáte, kolik byste dali za pronájem dodávky a že byste také něco museli věnovat kamarádům, kteří by přišli pomoci, o moc hůře na tom nebudete.

Firma se může postarat kompletně o všechno včetně zabalení do krabic a také vybalení vašeho majetku. Dokonce si nemusíte sami ani shánět krabice, například Pražské stěhovací služby je bez problémů zapůjčí. Vaši asistenci vůbec nepotřebují. Existují i případy, kdy lidé dali stěhovákům klíče, odjeli na dovolenou a vrátili se už do nového domova.

Stěhovat se dá i o víkendu a o svátcích

Byli byste naopak raději přítomní a kontrolovali práci stěhováků? I to je možné. Stěhování levně je k dispozici také během víkendů a svátků, a to bez příplatku. Připlatíte si pouze za noční práce od 10 hodin večer do 6 ráno. Stěhováci disponují jak potřebnou technikou, tak pojištěním. Především ale mají zkušenosti, takže si poradí i s přenášením objemnějších kusů nábytku, nic nerozbijí a neztratí. Všechno proběhne hladce a bez starostí. Že je lepší vyhořet než se stěhovat, je hloupost.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář