Plastové přepravky? Hravé, různě barevné a praktické

Plastové přepravky jsou praktické, protože se jedná o bytelné boxy, které hodně vydrží, dá se s nimi manipulovat a jsou flexibilní, jelikož mohou být různých tvarů a velikostí. Ať se jedná o bedny nebo třeba popelnice.

Plastové big boxy – skvělý pomocník nejen pro stěhování

Potřebujete něco někam přemístit? Nebo jen uložit? Pak se vám bude hodit plastový paletový kontejner Big box. Má masivní konstrukci, která svojí robustností ochrání náplň bedny, nedopustí například protečení, pokud se uvnitř něco protrhne. Má uzavřené boční stěny, takže jde o kompaktní nádobu, která má velké využití. Big box je i přizpůsoben ISO a EURO formátům. Hodí se ke skladování i přepravě neskladného a těžkého zboží. Můžete si vybrat z mnoha variací, kromě zmíněných formátů ISO a EURO lze mít s ližinami, stohovatelné i s víkem. Big boxy jsou snadno čistitelné, mají i atest na styk s potravinami.

Barevné popelnice nejen na třídění

Proč mít nudnou popelnici, když můžete mít barevnou? Samozřejmě záleží na označení vzhledem k třídění odpadu, ale jelikož je selekce odpadu moderní, lze si udělat doma i ve firmě řadu barevných popelnic. Plastové nádoby na odpad (https://www.pkgroup.cz/plastove-nadoby-na-odpad/) jsou praktické, protože slouží sběru, likvidaci a recyklaci různých druhů odpadků. Můžete mít popelnice pro směsi, sklo, papír, PET výrobky, bio odpad apod. Nádoby splňují normy EN 840 a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které chrání okolní prostředí před odpadem uvnitř. Popelnice jsou i odolné vůči UV záření, chemickým a biologickým vlivům nebo mrazu, což je důležité pro dlouhou životnost. Kvalitní nádoby nabízí velký prostor pro umístění loga i nálepky s označením pro selekci odpadu. Také zabraňují ulpívání nečistot a zadržování vody a jsou odolné vůči poškození. Podívejte se na nabídku firmy PK Group 2016, s.r.o., což je rodinná společnost, jež se zabývá prodejem přepravních a manipulačních obalů, pojezdových koleček pro potravinářský, technický, spotřební a jiný průmysl.