Wifi teploměr je zajímavým doplňkem pro moderní domácnost

Chcete mít přehled nad svým bytem a vědět, co se v něm děje, když jste na dovolené? Teploměr, který nabídne vše, co je v 21. století důležité, vás bude informovat o všech detailech, ať už budete kdekoliv. Senzory s připojením na řídící jednotku dají zpětnou vazbu, dovedou upozornit i na mrazivé teploty v garáži. Usnadnit si práci a zapomenout na dřívější starosti, to je důvod, proč dáváme všichni prostor moderní elektronice. A ta se neustále vyvíjí, navíc platí, že k propojení všech důležitých oblastí vám stačí jen smartphone v dlaních.

Výhodou je velmi jednoduché napájení

Jen dvě tužkové baterie a nic víc! Taková je odpověď na otázku kolem napájení tohoto důmyslného zařízení. Obejdete se tedy bez kabelů a Wifi teploměr tak může být umístěn prakticky všude, kde to uznáte za vhodné. Budete mít detailní informace nejen o aktuální teplotě, měří se navíc i vzdušná vlhkost, takže statistické údaje jsou ve finále ještě podrobnější. Výhodou je i možnost ovládání hlasem, které vám u tohoto zařízení umožní Google Assistant nebo Alexa. A kam dáte senzory? Nabízí se ložnice, dětský pokoj nebo obývák, ale také předsíň. Speciálním tématem je garáž, kde si budete hlídat teplotu, abyste mohli v lednu nebo v únoru pohodlně nastartovat automobil na cestu do práce.

Zařízení, kterému nevadí ani vysoké teploty

Vysoké teploty nebo vzdušná vlhkost, která je typická spíše pro tropické oblasti. Ani jedno nebude tomuto teploměru vadit, je totiž připravený i na práci v extrémních podmínkách. Je připraven dokonce i na mínus deset stupňů Celsia. Jde o malého pomocníka, jenž umí být užitečný každý den. A platí za stabilního člena chytré domácnosti. Tématika Smart home je dnes hodně diskutovaná, chcete se o ní dozvědět víc? Stačí se podívat na cel-tec.cz!