Pánské kabáty

Pánské kabáty v posledních letech patří mezi součást pánského šatníku. I přesto ale jejich oblíbenost není tak vysoká, jako například u bund. Většina z nich působí velmi elegantně, čehož se možná stále ještě mnoho mužů bojí. Přitom je to tak univerzální kousek.

Klasické barvy a střihy se nejvíce uplatňují u zimních pánských kabátů. Zde se ještě stále sází na univerzální odstíny, především se jedná o barvu černou či šedou. Tím se totiž nikdy nic nezkazí. Stejné je to také u podzimních kabátů. Barvy jsou zde především neutrální, stejně jako barvy přírody v tomto období. Tady jde totiž hlavně o kvalitu materiálu. V tomto ročním období musí kabáty čelit nepříznivým podmínkám počasí. Musí udržet teplo, čistotu i nepromokavost.

Viditelně větší nabídku zahrnují jarní pánské kabáty. Nepůsobí možná tolik formálně, ale zato je zde prostor pro fantazii. Zářivé barvy, extravagantní střihy a mnoho dalšího Vám nabídnou právě jarní kabáty. Jestliže se tedy nebojíte vyniknout, tohle je Vaše příležitost. Nudné barvy si nechte na zimu a na jaře přijďte do ulic s něčím novým! Samozřejmě, pokud i na jaře dáváte přednost klasice, výběr je v této oblasti také velký.

Pánské kabáty jsou teprve ve svém rozvoji. Do obliby se dostávají možná pomaleji, než ostatní kusy oblečení, ale přesto už stále častěji můžeme potkat muže v kabátu. Hodí se na denní nošení, na večeři a nebo klidně do divadla. Zkrátka s kabátem neuděláte nikdy krok vedle!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář