Originální reklamní design

Grafické studio Praha nabízí služby na profesionální úrovni. Gradesi si vždy zakládá na prvotřídní kvalitě, a proto je vybaveno nejmodernější technikou, díky které se docílí maximální ostrosti i výjimečného designu. O veškeré grafické návrhy se starají špičkoví grafičtí designéři, kteří disponují svými kreativními schopnostmi, a to díky mnohaletým zkušenostem z největších agentur v České republice.

Buďte více na očích

Rádi byste svou firmu zviditelnili, ale nevíte jak? Věřte, že s jedinečným firemním stylem to půjde snadno. Tato společnost nabízí širokou škálu reklamních prvků, ve které se nachází například corporate identity, webdesign, návrh i realizace POS materiálů a mnoho dalšího. Propagační materiály vytvořené touto firmou jsou založené na originalitě, bohaté sytosti barev a především snadné zapamatovatelnosti. Jedná se o prověřenou metodu výroby, díky které se reklamní produkty efektivně dostanou do paměti.

belstav

Kompletní realizace zakázek

Dlouhodobým cílem této společnosti je spokojenost i náročného zákazníka. Předností služeb je především kompletnost zpracování počínající od grafického návrhu až po celkové uskutečnění projektu. Všechny zakázky jsou realizovány s pečlivostí a důsledností, a proto se společnost může v dnešní době chlubit řadou dlouhodobých pracovních kontaktů, mezi které se řadí například Karlovarské oplatky či Dr. Max.

cmi

Základní prezentace firmy

Tvorba firemního loga je pro grafické návrháře vždy výzvou, jež prokáže jejich dovednosti. Jedná se o obor, ve kterém je v současné době velká konkurence, a proto se firma prezentuje nejen kvalitní polygrafickou prací, ale i reaguje na požadavky jednotlivých klientů. Každý návrh je naplněn osobitým stylem a jedinečností. Firemní identita se ztotožňuje s přáním každého zákazníka, a to v případě malých zakázek i velkých náročných projektů.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář