Online bezkontaktní půjčovna dodávek v Praze a Ostravě

Rozbilo se vám firemní vozidlo? Potřebujete urgentně přestěhovat nábytek? Objevila se nečekaná zakázka a vy nemáte volnou dodávku? Všechny tyto situace lze snadno vyřešit. Dodávku si můžete půjčit, a to prakticky okamžitě. Objednáte si ji online a rovnou si pro ni zajedete.

Zrovna v Praze je možností, jak si půjčit dodávku, dostatek. Kde vám však nabídnou doopravdy rychlý a flexibilní pronájem dodávek Praha? V půjčovně Van2Go. Svou dodávku si vyberete online, vyzvednete si ji a vrátíte ji v libovolný čas.

Dodávka pro každou potřebu

V nabídce půjčovny Van2Go jsou různé typy dodávek, vybere si každý. K dispozici je dokonce i skříňová nástavba s velikostí 8 palet a možností chlazení. Nejmenší dodávka Vivaro má objem 6 m3, pojme 3 EURO palety. Ta největší jich zvládne 8. Podrobné informace o jednotlivých modelech včetně cen půjčovného jsou uvedeny přímo na webu. Přes web si svou dodávku také rovnou objednáte.

Půjčte si dodávku třeba jen na hodinu

Mnohé půjčovny vyžadují zapůjčení minimálně na 24 hodin, což se celkem prodraží, pokud potřebujete převést jen jednu věc. U Van2Go je vše jinak, vozy půjčují už na 1 hodinu, a to v kteroukoliv denní i noční dobu. Hotovostní kauce není potřeba, platí se pomocí bankovního převodu nebo platební karty. Za malý poplatek vám půjčovna vůz přistaví přesně tam, kde se vám to hodí.

Online rezervační systém je přehledný. V reálném čase vidíte, které dodávky jsou v čase, kdy je sháníte, dostupné. Zobrazená cena je zcela konečná. V nájemném je zahrnuta dálniční známka pro ČR a pojištění s 10% spoluúčastí. Limit km je nastaven na 250 km/den. Vůz obdržíte s plnou nádrží a s plnou ho rovněž vracíte, aby byl připraven pro dalšího zákazníka.

A nejlepší zpráva na závěr. Van2Go nepůsobí pouze v hlavním městě, je to také půjčovna dodávek Ostrava. V Ostravě samozřejmě platí stejná pravidla jako v Praze.