Kvalitní kávu si můžete objednat i online

Lidé si zvykli objednávat přes internet spoustu věcí. V posledních letech je oblíbený i prodej jídla, tak proč nevyzkoušet pestrou paletu zrnkové kávy z rozličných koutů světa? Prodej kávy online je příjemný, rychlý a budete mít jistotu, že se k vám dostanou nevšední chutě.

Bez kávy bychom se ráno jen horko těžko probrali. Část populace preferuje mletou a instantní kávu, ale najdou se i fajnšmekři, kteří si potrpí na šálek kávy z čerstvě namletých zrn. Není přeci žádné umění vložit kapsli do kávovaru anebo si zalít kávový prášek horkou vodou. Člověk by si měl pití kávy opravdu užívat.

Ptejte se na původ i způsob přípravy

Na chuti kávy má podíl hned několik parametrů, k nimž patří druh, původ a způsob přípravy. Veškeré informace o kávě najdete na obalu, pozornost věnujte nejen zemi původu, především však době pražení. Prodej kávy přes internet vás uchvátí, z bohatého výběru budete nadšeni. Díky originálním chutím se rázem ocitnete na druhé straně zeměkoule! Po otevření uchovejte kávová zrna v dóze s víkem, jen tak se k zrnům nedostanou vlhkost a vzduch. Pokud by se to stalo, o lahodném šálku kávy si můžete nechat zdát!

Arabica poškádlí chuťové pohárky

Praví milovníci kávy nedají dopustit na úchvatnou chuť druhu Arabica. Kdyby věděli, jak je její pěstování náročné, vážili by si jí ještě více. Arabica se pěstuje ve vysoké nadmořské výšce a ohromí aromatickou, plnou a hořkou chutí, která je doprovázena kyselými ovocnými, květinovými, ořechovými a čokoládovými tóny. Naopak Robusta roste v nízké nadmořské výšce a je proslulá vysokým obsahem kofeinu, zemitou, hutnou a hořkou chutí.

Pravý požitek z pití kávy můžete mít na dosah ruky, kdykoliv se vám zamane. Káva online je k dispozici v eshopu Monro. Těšte se na obrovský výběr čerstvě upražené kávy třeba z Bolívie, Chile, Brazílie, Kuby, Kostariky anebo Etiopie.